Výsledky komunálních voleb 2018: Újezd u Chocně

100 % okrsků sečteno
47.51 % volební účast
100 %

OBČANÉ PRO SVOU OBEC

OBČANÉ PRO SVOU OBEC

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AlbrechticeAnenská StudánkaBěstoviceBošínBrandýs nad OrlicíBučinaBystřecČenkoviceČervená VodaČeská RybnáČeská TřebováČeské HeřmaniceČeské LibchavyČeské PetroviceChoceňCotkytleDamníkovDlouhá TřebováDlouhoňoviceDobříkovDolní ČermnáDolní DobroučDolní MoravaDžbánovHejniceHelvíkoviceHnátniceHorní ČermnáHorní HeřmaniceHorní TřešňovecHrádekHrušováJablonné nad OrlicíJamné nad OrlicíJavorníkJehnědíKameničnáKlášterec nad OrlicíKoldínKosořínKrálíkyKrasíkovKunvaldLanškrounLeštinaLetohradLibchavyLibecinaLichkovLíšniceLubníkLukaviceLukováMistroviceMladkovMostekNasavrkyNekořNové HradyOrlické PodhůříOrličkyOstrovOucmanicePastvinyPetrovicePísečnáPlchovicePodlesíPřívratPustinaRadhošťŘepníkyŘetováŘetůvkaRudolticeRybníkSázavaSečŠedivecSemanínSkořeniceSlatinaSobkoviceSopotniceSrubyStradouňStrážnáStudenéSudislav nad OrlicíSudslavaSvatý JiříTateniceTěchonínTisováTřeboviceTrpíkTýnišťkoÚjezd u ChocněÚstí nad OrlicíVelká SkrovniceVerměřoviceVinaryVoděradyVraclavVračovice-OrlovVýprachticeVysoké MýtoZáchlumíZádolíZálšíŽamberkŽampachZámrskZářecká LhotaŽichlínek

Zvolení zastupitelé v obci Újezd u Chocně (celkem 7 zastupitelů)

OBČANÉ PRO SVOU OBEC (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Milan Fajfr

pořadí na kandidátce: 1

15.7 % (103 hlasů)

2

Miloš Kadrmas

pořadí na kandidátce: 2

15.5 % (102 hlasů)

3

Bc. Dana Mánková, DiS.

pořadí na kandidátce: 3

13.2 % (87 hlasů)

4

Martin Beneš

pořadí na kandidátce: 4

15.2 % (100 hlasů)

5

Petr Fuksa

pořadí na kandidátce: 5

13.7 % (90 hlasů)

6

Aneta Mimrová

pořadí na kandidátce: 6

14.3 % (94 hlasů)

7

Jan Kajzrlík

pořadí na kandidátce: 7

12.3 % (81 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Újezd u Chocně

OBČANÉ PRO SVOU OBEC

1

Milan Fajfr technolog, věk: 30 let

2

Miloš Kadrmas Policie ČR, věk: 35 let

3

Bc. Dana Mánková, DiS. OSVČ, lektorka, věk: 54 let

4

Martin Beneš OSVČ, IT technik, věk: 34 let

5

Petr Fuksa prodejce autodílů, věk: 35 let

6

Aneta Mimrová účetní, t.č. MD, věk: 28 let

7

Jan Kajzrlík řidič, věk: 43 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Újezd u Chocně sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Újezd u Chocně a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.