
Zmatky v Hradci: Město v lednu zavřelo rizikové rampy na most, nyní je bez oprav otevřelo
Zmatky v Hradci: Město v lednu zavřelo rizikové rampy na most, nyní je bez oprav otevřelo
Léky bez příbalových letáků? Návrh EK budí vášně. Farmaceuti ho vítají, senioři kritizují
České judo zasáhla tragédie: V pouhých 25 letech zemřel nadějný trenér Adam Bydžovský
Zmatky v Hradci: Město v lednu zavřelo rizikové rampy na most, nyní je bez oprav otevřelo
České judo zasáhla tragédie: V pouhých 25 letech zemřel nadějný trenér Adam Bydžovský
Znepokojení v USA: Trump omezil briefingy tajných služeb. Je informován, tvrdí Bílý dům
Začala předvolební mela. Bobošíková lže, parazitovala na Klausovi, rozčiluje se Macinka
Když nájemník neplatí za energie. Kdo uhradí škody a jak se problému vyhnout?
KOMENTÁŘ Ondřeje Krutílka: Těžce vybojovaný slepičí krok místo pořádné pomoci automobilkám
Hra na strunu závisti. Vyžene ty nejlepší, varuje Křeček před daní pro vysokopříjmové
Lídři se na Ukrajině shodli na příměří od pondělí. Nenecháme se zastrašit, reagoval Kreml
Řezník Putin by se měl obávat režimu, který v Rusku stvořil, říká lotyšská ministryně
REPORTÁŽ: Ukrajinka se bojí o syny aneb Portréty zabitých vojáků na zdech paneláků
Přední Výtoň
45,47 %
Přední Výtoň
45,47 %
SNK KLIDNÁ PŘEDNÍ VÝTOŇ I.
28,38 %
SNK KLIDNÁ PŘEDNÍ VÝTOŇ I.
28,38 %
SNK Klidná Přední Výtoň II.
19,23 %
SNK Klidná Přední Výtoň II.
19,23 %
6,92 %
6,92 %
1
Ing. Jan Zdechovan
pořadí na kandidátce: 2
19,91 % (89 hlasů)
2
Jan Bittner
pořadí na kandidátce: 1
15,88 % (71 hlasů)
3
Adalbert Stoiber
pořadí na kandidátce: 3
14,31 % (64 hlasů)
4
Zuzana Libertinová
pořadí na kandidátce: 4
12,30 % (55 hlasů)
1
Robert Perfoll
pořadí na kandidátce: 1
23,29 % (65 hlasů)
2
Jiří Řechtáček
pořadí na kandidátce: 2
22,22 % (62 hlasů)
1
Hana Trojanová
pořadí na kandidátce: 3
23,80 % (45 hlasů)
1
Jan Bittner důchodce, věk: 67 let
2
Ing. Jan Zdechovan technik, věk: 32 let
3
Adalbert Stoiber řidič, věk: 51 let
4
Zuzana Libertinová administrativní pracovnice, věk: 48 let
5
Jan Zdechovan st. důchodce, věk: 66 let
6
Lenka Formánková administrativní pracovnice, věk: 55 let
7
Oldřich Mareš důchodce, věk: 67 let
1
Robert Perfoll vedoucí provozu, věk: 42 let
2
Jiří Řechtáček ředitel oblasti, věk: 45 let
3
František Soukup OSVČ, věk: 46 let
4
Petr Šumbera ml. elektrikář, věk: 24 let
5
Jana Bambasová mateřská dovolená, věk: 34 let
6
Roman Maček technik programátor, věk: 44 let
7
Petr Klobusovský st. operátor, věk: 54 let
1
Jan Stoiber pracovník zemědělské výroby, věk: 33 let
2
Pavel Zvonař provozní montér, věk: 32 let
3
Hana Trojanová vedoucí výroby, věk: 42 let
4
Petr Šumbera dělník pro údržbu, věk: 45 let
5
Ing. Petr Klobusovský stavební inženýr, věk: 32 let
6
Milan Hudec důchodce, věk: 68 let
7
Mgr. Roman Štěpánek jednatel společnosti, věk: 53 let
1
Ing. Simona Křížová účetní, daňový poradce, věk: 50 let
2
Alena Fröhlichová úřednice - pošta, věk: 39 let
3
Ing. Alena Štiková stavební inženýr, věk: 70 let
4
Ing. Vlastimil Štika stavební inženýr, věk: 71 let
5
Oldřich Fröhlich technik, věk: 41 let
6
Petr Čížek důchodce, věk: 71 let
7
Carmen-City Hrdličková technik, věk: 89 let
Bývalí členové Svobodných a příznivci myšlenek libertarianismu založili novou stranu Voluntia, kterou představili na tiskové konferenci. Podle volebního lídra v Praze Jiřího Fábery se nynější Svobodní výrazně odklonili od svých původních myšlenek. Jejich předseda Libor Vondráček prý spory uvnitř spojení s SPD, Trikolorou a PRO raději vymlčí, uvedl Fábera pro CNN Prima NEWS. Členové Voluntie na brífinku zdůraznili, že představují „pravici bez nahnědlého odéru“. Mimo jiné se staví proti vyšším poplatkům pro veřejnoprávní média.
Nesmím být na kandidátce ve volbách do Poslanecké sněmovny, vyjádřila zklamání místopředsedkyně PRO Ivana Turková ve videu na sociálních sítích. Zákaz podle jejího vyjádření přišel na popud SPD, z níž Turková dříve vystoupila a jež se prý „bála, že by přeskočila současné poslance“. Šéf PRO Jindřich Rajchl však reagoval, že jde o předčasné závěry a že se o podobě kandidátek stále jedná. Šéf SPD Tomio Okamura k tomu CNN Prima NEWS sdělil, že skládání kandidátek je záležitostí krajů a že jednotlivé kandidáty ostatních stran ve volebním uskupení neřeší.
Rumunský sociálnědemokratický premiér Marcel Ciolacu oznámil svůj odchod z čela vlády. Důvodem je neúspěch kandidáta vládní koalice Crina Antonesca, který v nedělních prezidentských volbách skončil až na třetím místě, napsaly zahraniční agentury. Dočasným premiérem bude jeden z ministrů, kterého jmenuje úřadující prezident Illie Bolojan.
Nikoliv zahraniční politika či investice, ale plná peněženka běžných českých občanů. O výsledcích letošních voleb do Poslanecké sněmovny rozhodnou především sociální jistoty a stav domácí ekonomiky, zvedl se ovšem zájem o bezpečnost. Vyplývá to z exkluzivního výzkumu analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS. Se současnou politickou situací je spokojena sotva pětina Čechů – shovívavější jsou příznivci vládní koalice a Pirátů, frustraci naopak dle očekávání dávají najevo podporovatelé opozice a mimoparlamentních stran.
Petr Fiala (ODS) je silný v diskuzích v okamžiku, kdy se argumentuje a kdy se opravdu ukazuje, kam by země měla směřovat. Máme premiéra, který je schopen čelit ostrým dotazům. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to uvedl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Podle předsedy SPD Tomia Okamury je takové tvrzení „zajímavé“. „Před dvěma lety mi slíbil, že se mnou půjde ve dvojici do Partie. Slíbil to a dva roky chodí do televize sám. Bojí se, znovu ho ale vyzývám,“ vzkázal.
Opoziční ANO vévodí předvolebním výzkumům. Dokazuje to nové šetření analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS, podle kterého by hnutí Andreje Babiše obdrželo 31,5 procenta hlasů. Oproti minulým týdnům jde o mírný pokles. Následuje vládní koalice Spolu s 19,8 procenta. Na třetím místě se ukotvilo SPD se společnou kandidátkou s hnutím PRO, Trikolorou a se Svobodnými, které by získalo 12,6 procenta hlasů. Postupně naopak ztrácí STAN. Mimo sněmovní lavice by se ocitli Motoristé s výsledkem 4,8 procenta.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living