Výsledky komunálních voleb 2018: Tetín

100 % okrsků sečteno
55.04 % volební účast
100 %

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Tetín (celkem 7 zastupitelů)

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Matěj Hlavatý

pořadí na kandidátce: 1

15.9 % (58 hlasů)

2

Aleš Festa

pořadí na kandidátce: 2

14.5 % (53 hlasů)

3

Monika Portíková

pořadí na kandidátce: 3

14.0 % (51 hlasů)

4

Alena Vobořilová

pořadí na kandidátce: 4

13.7 % (50 hlasů)

5

Jana Lánská

pořadí na kandidátce: 5

13.7 % (50 hlasů)

6

Vlastimil Portych

pořadí na kandidátce: 6

14.2 % (52 hlasů)

7

Martin Hlavatý

pořadí na kandidátce: 7

14.0 % (51 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Tetín

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

1

Matěj Hlavatý plánovač, starosta obce, věk: 24 let

2

Aleš Festa podnikatel, věk: 55 let

3

Monika Portíková operátor výroby, věk: 46 let

4

Alena Vobořilová mzdová účetní, věk: 50 let

5

Jana Lánská operátor výroby, věk: 57 let

6

Vlastimil Portych živnostník, věk: 57 let

7

Martin Hlavatý živnostník, věk: 49 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Havlíček: Brečíte a neumíte přijímat rány. Fňukání známe od někoho jiného, vmetl mu Kupka

Stále brečíte, musíte umět přijmout rány, opřel se v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS místopředseda Sněmovny a hnutí ANO Karel Havlíček do ministra dopravy a místopředsedy ODS Martina Kupky. Ten mu ale s narážkou na šéfa hnutí ANO Andreje Babiše vmetl, že „fňukání zná od někoho jiného“ a že v kampani opoziční hnutí říkalo „objektivní lži“.

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Tetín sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Tetín a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.