
Syndromem vyhoření trpí nejen manažeři, ale i pečující rodiče. Proč nemoc nepodceňovat?
Syndromem vyhoření trpí nejen manažeři, ale i pečující rodiče. Proč nemoc nepodceňovat?
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Českého teenagera zmlátili ve Vídni. Po přepadení skupinou mladíků skončil v nemocnici
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Mléko je nejdražší od revoluce, dovolit si ho ale můžeme více. Expert popsal zásadní změny
Špatné zprávy pro Ukrajinu. USA nedodají další zbraně, chtějí uznat ruskou kontrolu nad Krymem
40,21 %
40,21 %
Sdružení nezávislých kandidátů Světice 2018
33,06 %
Sdružení nezávislých kandidátů Světice 2018
33,06 %
Nezávislí pro Světice
26,73 %
Nezávislí pro Světice
26,73 %
1
Ing. Pavel Kyzlink
pořadí na kandidátce: 1
13,65 % (261 hlasů)
2
Ing. Tomáš Broukal
pořadí na kandidátce: 2
12,44 % (238 hlasů)
3
Ing. Milan Mimra
pořadí na kandidátce: 3
11,76 % (225 hlasů)
4
Ing. Marcel Mimra
pořadí na kandidátce: 4
10,56 % (202 hlasů)
1
Mgr. Eva Mlchová
pořadí na kandidátce: 2
12,21 % (192 hlasů)
2
Pavel Novák
pořadí na kandidátce: 1
11,83 % (186 hlasů)
3
Luboš Kúdela
pořadí na kandidátce: 3
11,89 % (187 hlasů)
1
Ing. Jiří Vomlel, Ph.D.
pořadí na kandidátce: 1
14,16 % (180 hlasů)
2
Ing. Jakub Kozák
pořadí na kandidátce: 2
13,29 % (169 hlasů)
1
Ing. Pavel Kyzlink místostarosta obce Světice, věk: 38 let
2
Ing. Tomáš Broukal podnikatel, věk: 45 let
3
Ing. Milan Mimra projektant, věk: 54 let
4
Ing. Marcel Mimra projektant, věk: 60 let
5
Ing. Jana Lemberková dopravní specialista, věk: 49 let
6
Ing. Blanka Formánková ekonomka, věk: 46 let
7
Ing. Václav Hubka IT konzultant, věk: 44 let
8
Libor Vágner dispečer dopravy, věk: 43 let
9
Anna Kyzlinková, DiS. radiolog, věk: 43 let
1
Pavel Novák vedoucí technické správy nemovitostí, věk: 41 let
2
Mgr. Eva Mlchová učitelka, věk: 62 let
3
Luboš Kúdela podnikatel, věk: 49 let
4
Bc. Jana Salaj nákupčí, věk: 45 let
5
Ivana Žďárská finanční ředitel, věk: 42 let
6
Zbyněk Žvejkal OSVČ, věk: 63 let
7
Zdeňka Mlchová, DiS. bankovní poradce, věk: 40 let
8
Lukáš Nešuta OSVČ, věk: 32 let
9
Martin Kovář policista - Policie ČR, věk: 40 let
1
Ing. Jiří Vomlel, Ph.D. vědec, věk: 50 let
2
Ing. Jakub Kozák stavební inženýr, věk: 37 let
3
Mgr. Karel Řezba učitel, věk: 37 let
4
Ing. Leszek Lipka podnikatel, věk: 49 let
5
Ing. Dana Hájková účetní, věk: 39 let
6
Ing. Pavel Koběrský konzultant, věk: 39 let
7
Ing. Petr Jarkovský konzultant, věk: 44 let
8
MgA. Lukáš Kořínek učitel a hudebník, věk: 42 let
9
Luboš Kydlíček specialista telekomunikací, věk: 44 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living