
KVÍZ: Mafia má nový přírůstek. Jak dobře znáte legendární sérii videoher s českými kořeny?
KVÍZ: Mafia má nový přírůstek. Jak dobře znáte legendární sérii videoher s českými kořeny?
Kdo chce balkon, ať si ho zaplatí. Neobvyklý panelák v Jablonci udivuje chaotickou fasádou
Smutná zpráva z Hollywoodu: Zemřela herečka Macková ze seriálu Živí mrtví, bylo jí jen 33 let
Obávám se tanků z Bruselu, tvrdí šéf Svobodných. Evropskou unii přirovnal k Sovětskému svazu
PŘEHLEDNĚ: Penále pro dodavatele i smlouva na požádání. Lidé mají v energetice silnější práva
Cenu elektřiny Čechům navyšují poplatky a regulace. Kdy je nejlepší doba změnit dodavatele?
Školní výbava se vyšplhá do tisíců korun. Stát nabízí pomoc, jak si o ni říct?
Ukrajinci příliš zatěžují naši zemi, míní většina Čechů. Lidé jsou unaveni, ukazuje průzkum
Bombardování přežili, domů nesmějí. Moskva rozprodává byty Ukrajinců na okupovaném území
35,61 %
35,61 %
NEZÁVISLÍ
33,79 %
NEZÁVISLÍ
33,79 %
NEZÁVISLÍ DALŠÍ
30,60 %
NEZÁVISLÍ DALŠÍ
30,60 %
1
Ing. Luděk Malý
pořadí na kandidátce: 3
13,05 % (140 hlasů)
2
Mgr. Ludvík Novotný
pořadí na kandidátce: 2
12,87 % (138 hlasů)
3
Josef Baláš
pořadí na kandidátce: 1
11,75 % (126 hlasů)
4
Petr Spáčil
pořadí na kandidátce: 9
10,16 % (109 hlasů)
1
Ing. Marcel Pomikálek
pořadí na kandidátce: 3
16,32 % (166 hlasů)
2
Jaromír Stejskal
pořadí na kandidátce: 4
15,04 % (153 hlasů)
3
Viktor Svoboda
pořadí na kandidátce: 2
14,74 % (150 hlasů)
4
Dr. Ing. Petr Mařík
pořadí na kandidátce: 1
14,45 % (147 hlasů)
1
Jiří Valouch
pořadí na kandidátce: 1
19,43 % (179 hlasů)
2
Mgr. Miroslava Škorvánková
pořadí na kandidátce: 4
18,45 % (170 hlasů)
3
Pavla Pauková
pořadí na kandidátce: 2
15,09 % (139 hlasů)
1
Josef Baláš technik, věk: 51 let
2
Mgr. Ludvík Novotný advokát, věk: 33 let
3
Ing. Luděk Malý zeměměřič, věk: 35 let
4
Karel Halbrštát expedient, věk: 62 let
5
Mgr. Michaela Dušková sociální pracovnice, věk: 32 let
6
Petr Nastoupil marketing, věk: 28 let
7
Petr Vinkler zámečník, věk: 44 let
8
Bc. Ludmila Holancová sociální pracovnice, věk: 36 let
9
Petr Spáčil OSVČ, věk: 43 let
10
Miroslav Tomiška elektrikář, věk: 29 let
11
PhDr. Josef Bernard, Ph.D. sociolog, věk: 39 let
1
Dr. Ing. Petr Mařík jednatel, věk: 49 let
2
Viktor Svoboda jednatel, věk: 43 let
3
Ing. Marcel Pomikálek projektant, věk: 31 let
4
Jaromír Stejskal OSVČ, věk: 48 let
5
Blanka Blažková účetní, věk: 49 let
6
Mgr. Taťána Dolečková Sýkorová učitelka, věk: 54 let
7
Veronika Balášová realitní makléřka, věk: 32 let
8
Jana Novotná prodejce, věk: 37 let
9
Ing. Miroslav Doleček konstruktér, věk: 60 let
10
Martin Štěpánek svářeč, věk: 36 let
11
Jakub Šípek krmivář, věk: 25 let
1
Jiří Valouch technický pracovník, věk: 35 let
2
Pavla Pauková OSVČ, věk: 34 let
3
Aleš Urban technik, věk: 42 let
4
Mgr. Miroslava Škorvánková učitelka, věk: 44 let
5
Marek Fadrný technik, věk: 45 let
6
Ing. Šárka Slavíčková managerka, věk: 49 let
7
Marika Balášová laborantka, věk: 28 let
8
Hana Kozlová OSVČ, věk: 42 let
9
Roman Doleček lomař specialista, věk: 51 let
10
Václav Valouch OSVČ, věk: 25 let
11
Ing. Věra Štěpánková managerka kvality, věk: 31 let
Poslankyně a členka předsednictva vládního hnutí STAN Hana Naiclerová v úterý řekla České televizi (ČT), že ministryně spravedlnosti Eva Decroix (ODS) by měla kvůli poslednímu vývoji takzvané bitcoinové kauzy odstoupit. Reagovala tak na to, že bývalý koordinátor pro objasnění kauzy David Uhlíř po předčasném ukončení spolupráce s ministerstvem už nehodlá vypracovat závěrečnou zprávu. O působení Uhlíře i Decroix by mělo podle informací ČT jednat celé předsednictvo STAN.
Přinášíme nový hudební zákrok! Tak se představuje na webových stránkách kapela Chirurgové z dovozu, která je v aktuální volební kampani spojena s hnutím SPD. Podle zveřejněných skladeb stojí skupina i za reggae písní SPD, která vyvolala na sítích mnoho reakcí. Hnutí původně slibovalo, že „Chirurgové“ vystoupí i na jarmarcích SPD, na koncerty ale nedošlo. Mluvčí hnutí Lenka Čejková pro CNN Prima NEWS popsala, jak spolupráce vznikla, a zmínila také, že na vystoupení nakonec dojde. Co se skrývá za hudebním tělesem, jehož členové nejsou tak úplně z masa a kostí?
Rozhodně považuji za obrovskou chybu, že jsem mohl inspirovat k nepřiměřené jízdě. Svého jednání je mi líto, nedomyslel jsem následky. Na sociálních sítích to uvedl Filip Turek, který se tak vrátil ke svému jarnímu prohřešku na dálnici D5 u Plzně. Europoslanec a středočeský lídr Motoristů kromě jiného oznámil, že poslal 50 tisíc korun Fondu pro oběti nehod. Policie vyšetřování přestupku odložila.
Pokud si někdo myslí, že Tomio Okamura kampaní o „chirurzích z dovozu“ porušil zákony, musíme je opravit. Plakáty byly vyjádřením politického názoru, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS předseda strany Svobodní Libor Vondráček, který bude v podzimních volbách kandidovat za Okamurovo hnutí SPD. Naopak místopředseda TOP 09 Matěj Ondřej Havel uvedl, že rasová nenávist není názorem. Okamura podle jeho názoru zákon porušil. Zdůraznil však, že finální rozhodnutí je na soudu.
Bookmakeři tento týden začali vypisovat zvláštní sázkové kurzy na nadcházející volby do Poslanecké sněmovny. A o vítězi mají jasno. Favoritem je v souladu s průzkumy hnutí ANO. Řádově nižší jsou pak podle Tipsportu šance ostatních politických subjektů.
Jihomoravská zastupitelka a kandidátka komunistického Stačilo! do Poslanecké sněmovny Petra Rédová spojila volební kampaň s odkazem studenta Jana Palacha. „Zapalme v sobě Palacha – ne bolestí, ale pravdou,“ napsala v příspěvku, který však později smazala. Od politiků TOP 09 se ozývá, že jde o absolutní vrchol neúcty. Předseda poslaneckého klubu strany Jan Jakob dokonce uvedl, že „komunisti ve Stačilo! jsou zločinci a hyeny“. Do kandidátky za komunistické hnutí se mimo jiné ostře pustil herec Jan Hrušínský.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living