
Prymula: Před novými smrtícími drogami se varuje pozdě. Ohroženi jsou i zasahující policisté
Prymula: Před novými smrtícími drogami se varuje pozdě. Ohroženi jsou i zasahující policisté
Upálil jste ji, trval na svém soud. Kalina nový proces nedostane, nepředložil k tomu důvod
Řezník Putin by se měl obávat režimu, který v Rusku stvořil, říká lotyšská ministryně
Zemřela hollywoodská legenda. Zazářila v oscarovém filmu s Dustinem Hoffmanem
Koupelová sůl od vévodkyně Meghan mi způsobila popáleniny, tvrdí žena. Hrozí žalobou
OBRAZEM: Musíme změnit režim, hřímali Okamura se spojenci. Do varu přivedli 4000 lidí
Varovné signály trhu: Plynové zásobníky jsou prázdnější než loni. Vyplatí se zafixovat cenu?
Hra na strunu závisti. Vyžene ty nejlepší, varuje Křeček před daní pro vysokopříjmové
Řezník Putin by se měl obávat režimu, který v Rusku stvořil, říká lotyšská ministryně
REPORTÁŽ: Ukrajinka se bojí o syny aneb Portréty zabitých vojáků na zdech paneláků
Nezávislí - Roztoky
47,62 %
Nezávislí - Roztoky
47,62 %
Pro Roztoky
32,12 %
Pro Roztoky
32,12 %
Nezávislí Roztoky
20,26 %
Nezávislí Roztoky
20,26 %
1
Roman Texl
pořadí na kandidátce: 2
14,41 % (310 hlasů)
2
RNDr. Petr Dvořák
pořadí na kandidátce: 4
12,92 % (278 hlasů)
3
Ing. Lenka Peterková
pořadí na kandidátce: 1
12,08 % (260 hlasů)
4
Martin Mikovec
pořadí na kandidátce: 3
10,04 % (216 hlasů)
1
Lenka Egertová
pořadí na kandidátce: 4
15,50 % (225 hlasů)
2
Ing. Vladimír Melč
pořadí na kandidátce: 3
13,30 % (193 hlasů)
3
Eva Bednaříková
pořadí na kandidátce: 5
13,23 % (192 hlasů)
1
Mgr. Tomáš Vostatek
pořadí na kandidátce: 1
20,76 % (190 hlasů)
2
Mgr. Lucie Jedličková
pořadí na kandidátce: 2
12,34 % (113 hlasů)
1
Ing. Lenka Peterková ekonom, věk: 48 let
2
Roman Texl mistr, věk: 49 let
3
Martin Mikovec skladník, věk: 49 let
4
RNDr. Petr Dvořák metrolog, věk: 51 let
5
Jaroslav Nedbal archeolog, věk: 45 let
6
Jan Remiš konstruktér, věk: 63 let
7
František Jirásek dělník, věk: 43 let
8
Miroslav Krob živnostník, věk: 55 let
9
Karel Čermák brusič, věk: 62 let
1
Ing. Aleš Bulant údržbář, věk: 56 let
2
Stanislav Čech důchodce, věk: 70 let
3
Ing. Vladimír Melč strojní inženýr, věk: 60 let
4
Lenka Egertová OSVČ, věk: 42 let
5
Eva Bednaříková pečovatelka, věk: 63 let
6
Miroslav Vrána truhlář, věk: 35 let
7
Mgr. Zdeňka Janečková učitelka, věk: 66 let
8
Jan Chňoupek OSVČ, věk: 43 let
9
Luboš Keltner konstruktér, věk: 47 let
1
Mgr. Tomáš Vostatek učitel, věk: 36 let
2
Mgr. Lucie Jedličková archivářka, věk: 44 let
3
Ing. Pavel Ptáček jednatel, věk: 41 let
4
Karolína Zemanová referentka, věk: 29 let
5
Ing. Dominika Vránová obchodní zás. (mateřská d.), věk: 28 let
6
David Bařtipán živnostník, věk: 38 let
7
Jiří Prokůpek živnostník, věk: 46 let
8
Antonín Ježek důchodce, věk: 69 let
9
Jiří Procházka vedoucí autoservisu, věk: 54 let
Bývalí členové Svobodných a příznivci myšlenek libertarianismu založili novou stranu Voluntia, kterou představili na tiskové konferenci. Podle volebního lídra v Praze Jiřího Fábery se nynější Svobodní výrazně odklonili od svých původních myšlenek. Jejich předseda Libor Vondráček prý spory uvnitř spojení s SPD, Trikolorou a PRO raději vymlčí, uvedl Fábera pro CNN Prima NEWS. Členové Voluntie na brífinku zdůraznili, že představují „pravici bez nahnědlého odéru“. Mimo jiné se staví proti vyšším poplatkům pro veřejnoprávní média.
Nesmím být na kandidátce ve volbách do Poslanecké sněmovny, vyjádřila zklamání místopředsedkyně PRO Ivana Turková ve videu na sociálních sítích. Zákaz podle jejího vyjádření přišel na popud SPD, z níž Turková dříve vystoupila a jež se prý „bála, že by přeskočila současné poslance“. Šéf PRO Jindřich Rajchl však reagoval, že jde o předčasné závěry a že se o podobě kandidátek stále jedná. Šéf SPD Tomio Okamura k tomu CNN Prima NEWS sdělil, že skládání kandidátek je záležitostí krajů a že jednotlivé kandidáty ostatních stran ve volebním uskupení neřeší.
Rumunský sociálnědemokratický premiér Marcel Ciolacu oznámil svůj odchod z čela vlády. Důvodem je neúspěch kandidáta vládní koalice Crina Antonesca, který v nedělních prezidentských volbách skončil až na třetím místě, napsaly zahraniční agentury. Dočasným premiérem bude jeden z ministrů, kterého jmenuje úřadující prezident Illie Bolojan.
Nikoliv zahraniční politika či investice, ale plná peněženka běžných českých občanů. O výsledcích letošních voleb do Poslanecké sněmovny rozhodnou především sociální jistoty a stav domácí ekonomiky, zvedl se ovšem zájem o bezpečnost. Vyplývá to z exkluzivního výzkumu analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS. Se současnou politickou situací je spokojena sotva pětina Čechů – shovívavější jsou příznivci vládní koalice a Pirátů, frustraci naopak dle očekávání dávají najevo podporovatelé opozice a mimoparlamentních stran.
Petr Fiala (ODS) je silný v diskuzích v okamžiku, kdy se argumentuje a kdy se opravdu ukazuje, kam by země měla směřovat. Máme premiéra, který je schopen čelit ostrým dotazům. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to uvedl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Podle předsedy SPD Tomia Okamury je takové tvrzení „zajímavé“. „Před dvěma lety mi slíbil, že se mnou půjde ve dvojici do Partie. Slíbil to a dva roky chodí do televize sám. Bojí se, znovu ho ale vyzývám,“ vzkázal.
Opoziční ANO vévodí předvolebním výzkumům. Dokazuje to nové šetření analytického ústavu STEM pro CNN Prima NEWS, podle kterého by hnutí Andreje Babiše obdrželo 31,5 procenta hlasů. Oproti minulým týdnům jde o mírný pokles. Následuje vládní koalice Spolu s 19,8 procenta. Na třetím místě se ukotvilo SPD se společnou kandidátkou s hnutím PRO, Trikolorou a se Svobodnými, které by získalo 12,6 procenta hlasů. Postupně naopak ztrácí STAN. Mimo sněmovní lavice by se ocitli Motoristé s výsledkem 4,8 procenta.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living