Výsledky komunálních voleb 2018: Chrtníky

100 % okrsků sečteno
68.29 % volební účast
93.3 %

Sdružení nezávislých kandidátů Chrtníky

Sdružení nezávislých kandidátů Chrtníky

93.3 %

6.7 %

LADISLAV HLÍNA

LADISLAV HLÍNA

6.7 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Chrtníky (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Chrtníky (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Bohumila Kandrová

pořadí na kandidátce: 4

14.3 % (44 hlasů)

2

Pavel Křivčík

pořadí na kandidátce: 5

14.0 % (43 hlasů)

3

Zdeněk Kožený

pořadí na kandidátce: 1

12.7 % (39 hlasů)

4

Miloš Koláčný

pořadí na kandidátce: 6

12.3 % (38 hlasů)

5

Hana Kubelková

pořadí na kandidátce: 2

5.5 % (17 hlasů)

6

Pavel Koláčný

pořadí na kandidátce: 3

12.0 % (37 hlasů)

7

Ondřej Augustin

pořadí na kandidátce: 7

12.0 % (37 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Chrtníky

Sdružení nezávislých kandidátů Chrtníky

1

Zdeněk Kožený IT technik, věk: 33 let

2

Hana Kubelková OSVČ, věk: 33 let

3

Pavel Koláčný dělník, věk: 42 let

4

Bohumila Kandrová důchodce, věk: 69 let

5

Pavel Křivčík policista, věk: 39 let

6

Miloš Koláčný obkladač, věk: 43 let

7

Ondřej Augustin hasič, věk: 31 let

8

Iva Immerová OSVČ, věk: 54 let

9

Anna Kožená mateřská dovolená, věk: 28 let

LADISLAV HLÍNA

1

Ladislav Hlína jednatel, návrhy, výroba a prodej interiérů, věk: 45 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Účast v senátních volbách je zatím bídná. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

Druhé kolo senátních voleb provází velmi slabá účast, podobně jako tomu bylo v minulosti. O něco více lidí přichází do volebních místností na Jihlavsku, kde se vede ostře sledovaný souboj mezi šéfem Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) a kandidátkou ANO Janou Nagyovou. Celkem voliči rozhodují o 24 z 27 nových senátorů, tři byli zvoleni už minulý týden v prvním kole.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Chrtníky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Chrtníky a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.