Výsledky komunálních voleb 2018: Radošovice

100 % okrsků sečteno
61.81 % volební účast
100 %

Nový směr

Nový směr

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Radošovice (celkem 5 zastupitelů)

Nový směr (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Petr Borovka

pořadí na kandidátce: 1

19.9 % (61 hlasů)

2

Michaela Houšková

pořadí na kandidátce: 2

19.0 % (58 hlasů)

3

Anna Schacherlová

pořadí na kandidátce: 3

21.6 % (66 hlasů)

4

Bohumír Mráz

pořadí na kandidátce: 4

19.6 % (60 hlasů)

5

Ing. Michal Borovka, MBA

pořadí na kandidátce: 5

19.9 % (61 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Radošovice

Nový směr

1

Petr Borovka soukromý podnikatel, věk: 49 let

2

Michaela Houšková administrativní pracovnice, věk: 32 let

3

Anna Schacherlová mateřská dovolená, věk: 29 let

4

Bohumír Mráz soukromý zemědělec, věk: 53 let

5

Ing. Michal Borovka, MBA vedoucí výroby, věk: 43 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Radošovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Radošovice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.