Výsledky komunálních voleb 2018: Dolní Žďár

100 % okrsků sečteno
57.63 % volební účast




100 %

PRO DOLNÍ - HORNÍ

PRO DOLNÍ - HORNÍ

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Dolní Žďár (celkem 7 zastupitelů)

PRO DOLNÍ - HORNÍ (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Bohuslav Bednář

pořadí na kandidátce: 2

14.6 % (58 hlasů)

2

Petr Čermák

pořadí na kandidátce: 3

13.3 % (53 hlasů)

3

Lukáš Hovorka

pořadí na kandidátce: 7

12.8 % (51 hlasů)

4

Lukáš Hadrava

pořadí na kandidátce: 8

12.3 % (49 hlasů)

5

Karel Picka

pořadí na kandidátce: 1

10.8 % (43 hlasů)

6

Petr Račman

pořadí na kandidátce: 4

7.0 % (28 hlasů)

7

Miroslav Vrba

pořadí na kandidátce: 5

9.3 % (37 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Dolní Žďár

PRO DOLNÍ - HORNÍ

1

Karel Picka údržbář, věk: 52 let

2

Bohuslav Bednář IT technik, věk: 31 let

3

Petr Čermák strážník MP, věk: 50 let

4

Petr Račman podnikatel, věk: 49 let

5

Miroslav Vrba podnikatel, věk: 37 let

6

Zuzana Vokáčová klinická logopedka, věk: 60 let

7

Lukáš Hovorka obchodní zástupce, věk: 43 let

8

Lukáš Hadrava IT technik, věk: 39 let

9

Petr Urban bankovní úředník, věk: 38 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Hřib přirovnáním Svobody k prasečí chřipce překročil mez. Může ho to stát místo, říká expert

Mezi představiteli koalice Spolu, která vyhrála volby v Praze, panuje většinová shoda na tom, že by chtěli koalici v hlavním městě složit na základě vzoru vládní pětikoalice. V médiích se však diskutuje, zda takové spolupráci nebudou škodit spory mezi lídrem Spolu Bohuslavem Svobodou (ODS) a dosavadním pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), kteří si šli během kampaně tvrdě po krku. Profesionální vyjednavač Radim Pařík v pořadu 360° mimo jiné radil, co by oba politici měli udělat, aby mohla koalice bez problému vzniknout.

Lepší SPD než kmotři z ODS a TOP 09. Zakládající člen Pirátů vyzval k vendetě v Plzni

Aktualizováno

Plzeňští Piráti v krajském městě zamýšleli koalici s hnutím ANO a STAN i s kontroverzní podporou od dvou zastupitelů za SPD. Proti tomu se však ohradil předseda Pirátů Ivan Bartoš. Strana po nedělním jednání nakonec došla k závěru, že se o podporu SPD neopře. Jeden ze zakládajících členů Pirátů Dalibor Záhora, který je ostrým kritikem plzeňské ODS i TOP 09, si spolupráci s SPD na komunální úrovni představit uměl.

Okamura ke svému přešlapu: Měl jsem volební lístek pro Růžičku ještě roztrhat a sníst?

Šéf SPD Tomio Okamura už druhý den obhajuje svůj protestní hlas pro znovuzvoleného senátora Jiřího Růžičku. Ten obhájil svůj post v horní komoře parlamentu již v prvním kole. Ačkoliv Okamura volební lístek přeškrtal a natrhnul, stále pravděpodobně platil. „Měl jsem ten lístek ještě zmuchlat? Sníst? Roztrhat na kusy? Ještě něčím polít? Hlavně jsem rád, že jsem vyjádřil nesouhlas s politikou vlády Petra Fialy (ODS),“ doplnil pobaveně Okamura v povolební Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Dolní Žďár sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Dolní Žďár a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.