Výsledky komunálních voleb 2018: Hlavatce

100 % okrsků sečteno
72.22 % volební účast
100 %

HLAVATCE 2018

HLAVATCE 2018

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Hlavatce (celkem 7 zastupitelů)

HLAVATCE 2018 (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Miroslav Špírek

pořadí na kandidátce: 2

14.6 % (74 hlasů)

2

Zbyněk Novák

pořadí na kandidátce: 1

13.8 % (70 hlasů)

3

Vladimír Švec

pořadí na kandidátce: 3

9.9 % (50 hlasů)

4

Petr Jiran

pořadí na kandidátce: 4

11.8 % (60 hlasů)

5

Jan Staněk

pořadí na kandidátce: 5

11.4 % (58 hlasů)

6

Kateřina Škabroudová

pořadí na kandidátce: 6

11.2 % (57 hlasů)

7

Václav Bártl

pořadí na kandidátce: 7

10.7 % (54 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hlavatce

HLAVATCE 2018

1

Zbyněk Novák vedoucí pracovník v IT, věk: 39 let

2

Miroslav Špírek veterinární lékař, věk: 30 let

3

Vladimír Švec starosta, věk: 63 let

4

Petr Jiran kriminalista, věk: 38 let

5

Jan Staněk soukromý zemědělec, věk: 34 let

6

Kateřina Škabroudová administrativní pracovnice, věk: 35 let

7

Václav Bártl soukromý zemědělec, věk: 52 let

8

Jaroslav Zíka kontrolor, věk: 38 let

9

Matěj Baloun specialista na veřejné zakázky, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Hlavatce sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hlavatce a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.