
Zlínská zoo slaví světový úspěch. Podařilo se odchovat mládě jaguára
Zlínská zoo slaví světový úspěch. Podařilo se odchovat mládě jaguára
Dva léky na závažné nemoci musí z trhu pryč. SÚKL je stahuje kvůli nevyhovující jakosti
Jak bydlí herec Václav Kopta? V honosné vile v pražských Dejvicích má nejraději „cochcárnu“
Do stromu narazil v Tursku u Prahy osobní automobil. Řidič zraněním podlehl
Ostravou se toulal los, natočili ho strážníci. Záběry ukazují, jak se zvíře brodí řekou
Medvěd vyskočil na postel a napadl mě. Stavební dělník v USA popsal útok rozzuřené šelmy
ANALÝZA: Obětuje Putin íránského spojence? Z chaosu na Blízkém východě těží ve velkém
Izrael měl v noci v Íránu zlikvidovat předáka jednotek Kuds. Sám odvracel vzdušné údery
Zaorálek: Bitcoinová kauza? Na obraně se dějí horší věci. EU nepovažuji za demokratickou
Některé lidi překvapily vysoké nedoplatky za teplo. Jak a proč je lze reklamovat?
KVÍZ: Co víte o investicích? Otestujte si své znalosti před důležitým rozhodováním
KVÍZ: Otestujte své znalosti v hypotékách a úvěrech. Zvládli byste to jako školák?
Potraviny táhnou inflaci nahoru. Češi kupují hlavně ve slevách, říkají experti
Dobré zprávy z jihu Čech: Kraj loni hospodařil s přebytkem ve výši stovek milionů korun
Rusové jsou jednorázoví, jdou a umřou. Ukrajinské ztráty jsou ale velké, říká dobrovolník
Jsem připraven na setkání se Zelenským, tvrdí Putin. Naznačil, kdy by k němu mohlo dojít
Nezávislí
54,75 %
Nezávislí
54,75 %
Bukováci
45,25 %
Bukováci
45,25 %
1
Renata Rampová
pořadí na kandidátce: 9
12,56 % (121 hlasů)
2
Pavel Urbánek
pořadí na kandidátce: 1
10,38 % (100 hlasů)
3
Petr Pomahač
pořadí na kandidátce: 2
10,79 % (104 hlasů)
4
Jaroslav Peták
pořadí na kandidátce: 3
10,69 % (103 hlasů)
5
Ivana Hergottová
pořadí na kandidátce: 4
11,21 % (108 hlasů)
1
Jan Svojtka
pořadí na kandidátce: 3
12,56 % (100 hlasů)
2
Bc. Zuzana Vospělová
pořadí na kandidátce: 1
11,68 % (93 hlasů)
3
Ing. František Hadt
pořadí na kandidátce: 2
11,30 % (90 hlasů)
4
Jitka Poláková
pořadí na kandidátce: 4
11,43 % (91 hlasů)
1
Pavel Urbánek operátor, věk: 44 let
2
Petr Pomahač podnikatel, věk: 39 let
3
Jaroslav Peták řidič, věk: 48 let
4
Ivana Hergottová laborantka, věk: 56 let
5
Richard Simín mistr, věk: 61 let
6
Radek Bálek správce, věk: 42 let
7
Svatopluk Lád ekonom, věk: 44 let
8
Marian Skrip podnikatel, věk: 43 let
9
Renata Rampová podnikatelka, věk: 47 let
1
Bc. Zuzana Vospělová ekonom, věk: 40 let
2
Ing. František Hadt analytik, věk: 45 let
3
Jan Svojtka technik, věk: 36 let
4
Jitka Poláková ředitelka neziskové organizace, věk: 41 let
5
Lukáš Růžička policista, věk: 38 let
6
Hana Hartmannová ekonom, věk: 68 let
7
Mgr. Eva Šimáčková učitelka, věk: 32 let
8
Radek Jandák technik, věk: 45 let
9
Jan Martínek projektant, věk: 37 let
Vyšší prostředky na obranu neposlouží k posílení obranyschopnosti země, ale ke zvyšování profitu, řekl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS statutární místopředseda SOCDEM Lubomír Zaorálek. Dění na ministerstvu obrany je podle něj daleko větší skandál než bitcoinová kauza. Zaorálek současně prohlásil, že Evropská unie není demokratický systém v pravém slova smyslu.
Pohled na průběh předvolební kampaně už nyní leckoho nutí k tomu vzít si do rukou pytlík na zvracení. Dva největší političtí rivalové – tedy představitelé hnutí ANO a koalice Spolu – už dávno sundali rukavičky, nebo si je spíš od volebního roku 2021 ještě nenandali. A je to znát... Některé výpady už jsou skutečně za hranou – třeba když Spolu pokrytecky plísní Adama Vojtěcha a Roberta Plagu, přičemž opozičnímu hnutí vyčítá tisíce mrtvých kvůli covidu. ANO si také nebere servítky. A tak je otázkou, kdy bude ten pytlík skutečně třeba.
Vláda by měla podat demisi nejen kvůli bitcoinové kauze, ale také proto, že se chce zavázat k vyšším výdajům na obranu. Neměli bychom kupovat zbraně, aby se jimi zabíjelo na Ukrajině, řekla předsedkyně KSČM Kateřina Konečná v předvolební debatě na CNN Prima NEWS. Když slyším tuto debatu, mám o bezpečnost obavu, reagoval na ni europoslanec Jan Farský (STAN).
K ostré výměně názorů ve čtvrtek došlo v předvolební debatě na CNN Prima NEWS mezi předsedou SPD Tomiem Okamurou a ministrem dopravy Martinem Kupkou (ODS). Oba politici se střetli kvůli nové ministryni spravedlnosti Evě Decroix (ODS). Okamura připomněl, že ministryně neoprávněně používala titul magistra. „Podvodnice vyšetřuje podvody,“ rýpl si v narážce na nejasnosti okolo bitcoinového daru ministerstvu spravedlnosti. Podle Kupky opozice útočí za každou cenu a upřesnil, jak to se vzděláním má.
Bitcoinová kauza, zahraniční politika a ekonomická situace. O tom všem mluvili zástupci politických stran v předvolební debatě na CNN Prima NEWS. Jan Farský (STAN) namítl, že opozici zajímá víc předvolební divadlo než schůzka s ministryní spravedlnosti Evou Decroix (ODS) a jednání o bitcoinové kauze, kvůli které vyvolala hlasování o nedůvěře vládě. „Mohli jsme prásknout dveřmi a velkolepě odejít, ale my jsme to vyhodnotili jako nezodpovědné,“ uvedl Farský. Předseda Pirátů Zdeněk Hřib následně obvinil hnutí ANO, že drží rekord v počtu trestně obviněných politiků. „Dejte mu diazepam,“ reagoval místopředseda Poslanecké sněmovny Karel Havlíček (ANO). Ostrá debata se strhla také okolo zvyšování výdajů na zbrojení.
Diskuse o emisních povolenkách vyvolala v unijním speciálu na CNN Prima NEWS ve Štrasburku spor mezi Markétou Gregorovou a dalšími europoslanci. Pirátská politička se kromě jiného zastávala rozšíření ETS II, přičemž je přesvědčena, že zdražení života pro běžné lidi nebude zásadní. Podle Turka chce Gregorová založit model ve stylu „Sovětský evropský svaz 2.0“.
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living