Výsledky komunálních voleb 2018: Malé Výkleky

100 % okrsků sečteno
67.29 % volební účast
100 %

Nezávislí I.

Nezávislí I.

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Malé Výkleky (celkem 5 zastupitelů)

Nezávislí I. (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Jaroslava Smolíková

pořadí na kandidátce: 5

21.0 % (55 hlasů)

2

Václav Vaníček

pořadí na kandidátce: 2

19.8 % (52 hlasů)

3

Roman Šebek

pořadí na kandidátce: 4

19.1 % (50 hlasů)

4

Martin Bělský

pořadí na kandidátce: 1

16.0 % (42 hlasů)

5

Tomáš Vendler

pořadí na kandidátce: 3

9.5 % (25 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Malé Výkleky

Nezávislí I.

1

Martin Bělský OSVČ, věk: 42 let

2

Václav Vaníček technik, věk: 62 let

3

Tomáš Vendler technik, věk: 34 let

4

Roman Šebek obchodní zástupce, věk: 55 let

5

Jaroslava Smolíková obchodní zástupce, věk: 33 let

6

Bc. Jana Kirkup asistentka ředitele, věk: 35 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Babiš: Druhé kolo voleb jsme prohráli. Vystrčil ale lhal a na kampaň v Jihlavě pršelo

Druhé kolo senátních voleb jsme prohráli, není to úspěch ANO, řekl v sobotu na tiskové konferenci šéf hnutí Andrej Babiš. Zároveň přiznal, že čekal lepší výsledek. Z ANO se totiž do horní komory Parlamentu nakonec dostali jen tři kandidáti. Neúspěch omlouval částečně tím, že když dělal kampaň s Janou Nagyovou (ANO) v Jihlavě, tak „strašně pršelo“. Současný předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) navíc podle Babiše „celou dobu lhal“.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Malé Výkleky sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Malé Výkleky a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.