Výsledky komunálních voleb 2018: Závraty

100 % okrsků sečteno
72.73 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů obce Závraty

Sdružení nezávislých kandidátů obce Závraty

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Závraty (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů obce Závraty (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Jaromír Erben

pořadí na kandidátce: 6

16.4 % (24 hlasů)

2

Tomáš Štícha

pořadí na kandidátce: 1

13.7 % (20 hlasů)

3

Václav Štícha

pořadí na kandidátce: 2

13.7 % (20 hlasů)

4

Luboš Brož

pořadí na kandidátce: 3

14.4 % (21 hlasů)

5

František Brož

pořadí na kandidátce: 4

13.7 % (20 hlasů)

6

Martin Kolář

pořadí na kandidátce: 5

13.7 % (20 hlasů)

7

Mgr. Miroslav Urban

pořadí na kandidátce: 7

14.4 % (21 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Závraty

Sdružení nezávislých kandidátů obce Závraty

1

Tomáš Štícha automechanik, věk: 41 let

2

Václav Štícha důchodce, věk: 71 let

3

Luboš Brož prodejce, věk: 43 let

4

František Brož důchodce, věk: 66 let

5

Martin Kolář podnikatel, věk: 40 let

6

Jaromír Erben podnikatel, věk: 48 let

7

Mgr. Miroslav Urban podnikatel, věk: 32 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Účast v senátních volbách je zatím bídná. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

Druhé kolo senátních voleb provází velmi slabá účast, podobně jako tomu bylo v minulosti. O něco více lidí přichází do volebních místností na Jihlavsku, kde se vede ostře sledovaný souboj mezi šéfem Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) a kandidátkou ANO Janou Nagyovou. Celkem voliči rozhodují o 24 z 27 nových senátorů, tři byli zvoleni už minulý týden v prvním kole.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Závraty sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Závraty a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.