Výsledky komunálních voleb 2018: Sulíkov

100 % okrsků sečteno
69.47 % volební účast
100 %

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBedřichovBenešovBlanskoBořitovBorotínBoskoviceBrťov-JenečBukovinaBukovinkaBýkoviceČerná HoraČernoviceCetkoviceChrudichromyCrhovDeštnáDlouhá LhotaDoubravice nad SvitavouDrnoviceHabrůvkaHodonínHolštejnHorní PoříčíHorní SmržovJabloňanyJedovniceKněževesKníniceKořenecKotvrdoviceKozárovKrasováKřetínKrhovKřtěnovKřtinyKulířovKunčina VesKuniceKuničkyKunštátLažanyLazinovLetoviceLhota RapotinaLhota u LysicLhota u OlešniceLipovecLipůvkaLoukaLuběLudíkovLysiceMakovMalá LhotaMalá RoudkaMíchovMiloniceNěmčiceNýrovOboraOkrouhláOlešniceOlomučanyOstrov u MacochyPaměticePetrovPetroviceProstřední PoříčíRájec-JestřebíRáječkoRoubaninaRozseč nad KunštátemRozsíčkaRudiceŠebetovSebraniceŠebrov-KateřinaSenetářovSkalice nad SvitavouSkrchovSloupŠošůvkaSpešovŠtěchovStvolováSuchýSudiceSulíkovSvětláSvinošiceSvitávkaTasoviceUhřiceÚjezd u BoskovicÚjezd u Černé HoryÚsobrnoÚstupValchovVanoviceVavřinecVážanyVelenovVelké OpatoviceVilémoviceVískyVoděradyVranováVysočanyZávistZbraslavecŽďárŽďárnáŽernovníkŽerůtky

Zvolení zastupitelé v obci Sulíkov (celkem 7 zastupitelů)

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Radek Hanskut

pořadí na kandidátce: 7

15.4 % (122 hlasů)

2

Ing. Tomáš Kouřil

pořadí na kandidátce: 5

13.1 % (104 hlasů)

3

Hana Pokorná

pořadí na kandidátce: 1

11.8 % (93 hlasů)

4

František Bačovský

pořadí na kandidátce: 2

11.9 % (94 hlasů)

5

Petr Míček

pořadí na kandidátce: 3

8.5 % (67 hlasů)

6

Josef Hock

pořadí na kandidátce: 4

10.5 % (83 hlasů)

7

Jolana Brychtová

pořadí na kandidátce: 6

9.1 % (72 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Sulíkov

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

1

Hana Pokorná OSVČ, věk: 46 let

2

František Bačovský dělník, věk: 40 let

3

Petr Míček brusič, věk: 55 let

4

Josef Hock dělník, věk: 43 let

5

Ing. Tomáš Kouřil manažer, věk: 50 let

6

Jolana Brychtová rodičovská dovolená, věk: 33 let

7

Radek Hanskut skladník, věk: 28 let

8

Dominik Mátal automechanik, věk: 32 let

9

Zdeněk Sedlák řidič, věk: 38 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Sulíkov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Sulíkov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.