Výsledky komunálních voleb 2018: Český Šternberk

100 % okrsků sečteno
52.07 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů

Sdružení nezávislých kandidátů

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BenešovBernarticeBílkoviceBlažejoviceBorovniceBukovanyBystřiceČakovČechticeČerčanyČervený ÚjezdČeský ŠternberkChářoviceChlebyChlístovChlumChmelnáChoceradyChoraticeChotýšanyChrášťanyCtibořČtyřkolyDěkanoviceDivišovDolní KraloviceDrahňoviceDuniceHeřmaničkyHradištěHuliceHvězdoniceJankovJavorníkJešeticeKamberkKeblovKladrubyKondracKozmiceKřečoviceKrhaniceKřivsoudovKrňanyKuňoviceLešanyLibežLitichoviceLoketLouňovice pod BlaníkemLštěníMaršoviceMeznoMiličínMiřeticeMnichoviceMračNačeradecNespekyNetvořiceNeustupovNeveklovOlbramoviceOstředekOstrovPavlovicePetroupimPopovicePoříčí nad SázavouPostupicePravonínPřestavlky u ČerčanPsářePyšelyRabyněRadošoviceRatajeRatměřiceŘeheniceŘimoviceSázavaŠetějoviceSlověniceSmilkovSnětSoběhrdySouticeStrannýStřezimířStrojeticeStruhařovStudenýTehovTeplýšoviceTichoniceTisemTomiceTřebešiceTrhový ŠtěpánovTýnec nad SázavouVáclaviceVelišVlašimVodslivyVojkovVoticeVracoviceVranovVrchotovy JanoviceVšechlapyVysoký ÚjezdXaverovZdislaviceZvěstov

Zvolení zastupitelé v obci Český Šternberk (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Bc. Iveta Bártová

pořadí na kandidátce: 1

15.0 % (52 hlasů)

2

Roman Plachý

pořadí na kandidátce: 2

14.4 % (50 hlasů)

3

Ing. Vít Vošvrda

pořadí na kandidátce: 3

14.4 % (50 hlasů)

4

Robert Stehlík

pořadí na kandidátce: 4

14.1 % (49 hlasů)

5

Martina Uhlichová

pořadí na kandidátce: 5

14.4 % (50 hlasů)

6

Ing. Petr Houžvička

pořadí na kandidátce: 6

14.4 % (50 hlasů)

7

Ing. Andrej Suchánek

pořadí na kandidátce: 7

13.3 % (46 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Český Šternberk

Sdružení nezávislých kandidátů

1

Bc. Iveta Bártová starostka městyse, věk: 41 let

2

Roman Plachý opravář zemědělských strojů, věk: 38 let

3

Ing. Vít Vošvrda technik - správce, věk: 50 let

4

Robert Stehlík elektromechanik, věk: 40 let

5

Martina Uhlichová pracovnice přepážky - specialista, věk: 50 let

6

Ing. Petr Houžvička finanční referent v oblasti sociálních služeb, věk: 38 let

7

Ing. Andrej Suchánek produktový specialista, věk: 28 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Český Šternberk sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Český Šternberk a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.