Výsledky komunálních voleb 2018: Lány

100 % okrsků sečteno
70.45 % volební účast
100 %

LÁNY - PROSPERUJÍCÍ OBEC

LÁNY - PROSPERUJÍCÍ OBEC

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačkovBartoušovBěláBezděkovBojištěBoňkovBorekBřevniceČachotínČečkoviceČeská BěláChotěbořChřenoviceChrtníčČíhošťDlouhá VesDolní KrupáDolní MěstoDolní SokolovecDruhanovGolčův JeníkovHabryHavlíčkova BorováHavlíčkův BrodHerálecHeřmaniceHněvkoviceHorní KrupáHorní PasekaHradecHurtova LhotaJedláJeřišnoJilemJitkovKámenKamenná LhotaKlokočovKnykKochánovKojetínKoutyKožlíKozlovKraboroviceKrásná HoraKrátká VesKrucemburkKunemilKvětinovKyjovKyniceLányLedeč nad SázavouLeškoviceLeština u SvětléLibice nad DoubravouLípaLipnice nad SázavouLučiceMalčínMalečMichaloviceModlíkovNejepínNová Ves u ChotěbořeNová Ves u LeštinyNová Ves u SvětléOkrouhliceOkrouhličkaOlešenkaOlešnáOstrovOudoleňOvesná LhotaPavlovPodmoklanyPodmokyPohledPohleďPřibyslavPřísekaProsíčkaRadostínRozsochatecRušinovRybníčekSázavkaSedletínSkorkovSkryjeSkuhrovŠlapanovSlavětínSlavíkovSlavníčSloupnoSlužátkySobíňovŠtokyStříbrné HorySvětlá nad SázavouTisTrpišoviceUhelná PříbramÚhořilkaÚsobíVepříkovVeselý ŽďárVěžVěžniceVilémovVilémoviceVískaVlkanovVysokáŽdírecŽdírec nad DoubravouŽižkovo PoleZvěstovice

Zvolení zastupitelé v obci Lány (celkem 7 zastupitelů)

LÁNY - PROSPERUJÍCÍ OBEC (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Jarmila Nádvorníková

pořadí na kandidátce: 2

17.7 % (26 hlasů)

2

Josef Pospíšil

pořadí na kandidátce: 4

13.6 % (20 hlasů)

3

MVDr. Silvie Maňáková

pořadí na kandidátce: 6

13.6 % (20 hlasů)

4

Miluše Kolářová

pořadí na kandidátce: 1

12.9 % (19 hlasů)

5

Jaroslav Nádvorník

pořadí na kandidátce: 3

12.9 % (19 hlasů)

6

Jiří Jonák

pořadí na kandidátce: 5

12.9 % (19 hlasů)

7

Josef Culek

pořadí na kandidátce: 7

10.9 % (16 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Lány

LÁNY - PROSPERUJÍCÍ OBEC

1

Miluše Kolářová dílenský pracovník, věk: 58 let

2

Jarmila Nádvorníková účetní, věk: 54 let

3

Jaroslav Nádvorník dělník, věk: 57 let

4

Josef Pospíšil invalidní důchodce, věk: 58 let

5

Jiří Jonák městský strážník, věk: 48 let

6

MVDr. Silvie Maňáková veterinární inspektor, chovatel, věk: 36 let

7

Josef Culek řidič, věk: 55 let

8

Jan Fuxa dělník, věk: 61 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Babiš prodává obytňák? Bude to chtít exorcismus, smějí se lidé ironickému inzerátu

Od vyhlášení výsledků druhého kola senátních voleb neuplynul ani den, ale internet již zaplavily vtípky poukazující na drtivou prohru kandidátů hnutí ANO. Mezi ty nejsdílenější se soudě z reakcí na sociálních sítích řadí falešný inzerát, dle kterého předseda ANO Andrej Babiš prodává svůj ikonický karavan. „Měl jsem ho pár měsíce, použiť len necelé sezóne,“ uvádí mimo jiné satirická anonce.

Kde demokracie nedává smysl. Okrsek 8013, účast 1,57 %, volilo 12 voličů ze 764

Všeobecné, rovné a přímé volební právo tajným hlasováním. Přesně tak zní ústavní zásady volebního práva. V ostravském volebním okrsku číslo 8013 tyhle zásady postrádají smysl, o demokratické hlasování tam skoro nikdo nestojí. Účast u druhého kola senátních voleb byla směšná, k urnám přišlo jen 1,57 % oprávněných voličů. „Já jsem vůbec nevěděla, že jsou nějaké volby. Nikde to tu nebylo vyvěšené,“ říká 27letá Markéta Žigová z Jílové ulice v Ostravě-Přívoze.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Lány sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Lány a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.