Výsledky komunálních voleb 2018: Mořinka

100 % okrsků sečteno
67.46 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Mořinka

Sdružení nezávislých kandidátů Mořinka

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Mořinka (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Mořinka (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Mgr. Martina Barchánková

pořadí na kandidátce: 2

19.4 % (70 hlasů)

2

Lucie Chroustová

pořadí na kandidátce: 4

19.1 % (69 hlasů)

3

Kateřina Smoterová

pořadí na kandidátce: 1

17.5 % (63 hlasů)

4

Michaela Kneiflová

pořadí na kandidátce: 3

17.7 % (64 hlasů)

5

Martin Gart

pořadí na kandidátce: 5

12.7 % (46 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Mořinka

Sdružení nezávislých kandidátů Mořinka

1

Kateřina Smoterová starostka obce Mořinka, věk: 37 let

2

Mgr. Martina Barchánková klinický logoped, věk: 49 let

3

Michaela Kneiflová geodetka, věk: 44 let

4

Lucie Chroustová knihovnice, věk: 40 let

5

Martin Gart automechanik, věk: 44 let

6

Ing. Tomáš Kuča architekt, věk: 61 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Já a prezident? Slíbil jsem voličům, že budu premiérem. Nemíním nikam odcházet, říká Fiala

Voličům jsem slíbil, že budu po volbách premiérem. V této těžké době vůbec nemíním nikam odcházet, řekl předseda vlády Petr Fiala (ODS) na CNN Prima NEWS. Reagoval tím na kurzy sázkařských kanceláří, podle kterých je na šestém místě ve výčtu nejpopulárnějších prezidentských kandidátů. „Velice mě těšilo, že spousta lidí do mě v tomto směru vkládala nějakou důvěru. Jasně jsem ale od začátku říkal, že to nepřipadá v úvahu,“ prozradil Fiala v pořadu Co na to premiér.

Volit králíka v klobouku nebudeme. Schillerová prozradila, koho v boji o Hrad nepodpoří

Hnutí ANO stále vyčkává s oznámením, koho a zda vůbec někoho vyšle do prezidentské volby. Expremiér Andrej Babiš má své definitivní rozhodnutí představit 26. října. Mezi zvažovanými kandidáty figuruje i šéfka poslaneckého klubu ANO Alena Schillerová. Ta v pořadu 360° na CNN Prima NEWS připomněla prezidenta Miloše Zemana i jeho předchůdce Václava Klause a Václava Havla. Označila je jako těžké váhové kategorie, které veřejnost znala z jejich dlouhodobého působení v politice. Hnutí ANO určitě nepodpoří králíka v klobouku, prohlásila exministryně financí.

Nemají co nabídnout, kritizoval Babiš kandidáty na Hrad. Schytal to od Nerudové i Kalouska

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš zkritizoval všechny tři kandidáty, které hodlá koalice Spolu v prezidentských volbách podpořit. Na sociálních sítích se tak opřel do generála Petra Pavla, senátora Pavla Fischera i do ekonomky Danuše Nerudové. Bývalá rektorka brněnské Mendelovy univerzity si to však nenechala líbit. Později se do diskuse zapojil i někdejší šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Ani on si v případě kritiky Babiše nebral servítky.

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Mořinka sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Mořinka a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.