Výsledky komunálních voleb 2018: Hranice

100 % okrsků sečteno
32.58 % volební účast
100 %

Pro Hranice

Pro Hranice

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Hranice (celkem 5 zastupitelů)

Pro Hranice (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Josef Macho

pořadí na kandidátce: 6

24.0 % (37 hlasů)

2

Jaroslava Herzogová

pořadí na kandidátce: 4

18.2 % (28 hlasů)

3

Pavlína Deutschová

pořadí na kandidátce: 1

14.9 % (23 hlasů)

4

Marie Trsková

pořadí na kandidátce: 2

11.7 % (18 hlasů)

5

Marie Schickerová

pořadí na kandidátce: 3

14.3 % (22 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Hranice

Pro Hranice

1

Pavlína Deutschová prodavačka, věk: 54 let

2

Marie Trsková kuchařka, věk: 57 let

3

Marie Schickerová důchodkyně, věk: 65 let

4

Jaroslava Herzogová důchodkyně, věk: 62 let

5

Lenka Seyerová pečovatelka, věk: 51 let

6

Josef Macho státní zaměstnanec, věk: 61 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Novotný dál povede Řeporyje, záda mu bude krýt jeho sestra. Ušetříme, říká k rozhodnutí

Na vytvoření koalice na radnici v pražských Řeporyjích se domluvily ODS a TOP 09, v zastupitelstvu budou mít těsnou většinu šesti hlasů z jedenácti. Starostou městské části bude opět Pavel Novotný (ODS). Občanským demokratům, kteří komunální volby v Řeporyjích vyhráli, připadne také místo druhého místostarosty. Obsadí ho dosavadní zastupitelka Lenka Fialová, Novotného sestra.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Hranice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Hranice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.