Výsledky komunálních voleb 2018: Sedliště

100 % okrsků sečteno
71.91 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů PRO SEDLIŠTĚ

Sdružení nezávislých kandidátů PRO SEDLIŠTĚ

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Sedliště (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů PRO SEDLIŠTĚ (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Jana Pacltová

pořadí na kandidátce: 5

14.3 % (53 hlasů)

2

Martin Císař

pořadí na kandidátce: 2

14.1 % (52 hlasů)

3

Pavel Vaníček

pořadí na kandidátce: 1

13.8 % (51 hlasů)

4

Václav Lambert

pořadí na kandidátce: 4

13.0 % (48 hlasů)

5

Milan Babák

pořadí na kandidátce: 3

11.1 % (41 hlasů)

6

Ladislav Paclt

pořadí na kandidátce: 6

9.2 % (34 hlasů)

7

Ctirad Šolc

pořadí na kandidátce: 7

7.6 % (28 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Sedliště

Sdružení nezávislých kandidátů PRO SEDLIŠTĚ

1

Pavel Vaníček dispečer, věk: 50 let

2

Martin Císař zámečník, věk: 39 let

3

Milan Babák energetik, věk: 44 let

4

Václav Lambert důchodce, věk: 64 let

5

Jana Pacltová účetní, věk: 47 let

6

Ladislav Paclt stát. zam., věk: 52 let

7

Ctirad Šolc podnikatel, věk: 42 let

8

Mgr. Petra Muchová účetní, věk: 38 let

9

Karel Němeček kontrolor, věk: 52 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Boj o Hrad řečí peněz: Limit 40 milionů plánují vyčerpat pouze dva ohlášení kandidáti

Využít celý čtyřicetimilionový limit na prezidentskou kampaň v tuto chvíli plánují pouze generál Petr Pavel a bývalá rektorka Danuše Nerudová. Další potvrzení kandidáti počítají s výdaji ve výši řádově milionů korun. Podnikatel Karel Janeček chce peníze na kampaň uvolňovat podle vývoje situace. Prezidentští kandidáti to uvedli v anketě ČTK.

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Sedliště sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Sedliště a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.