Výsledky komunálních voleb 2018: Rouské

100 % okrsků sečteno
67.79 % volební účast
75 %

Občané pro Rouské

Občané pro Rouské

75 %

25 %

Společně pro obec

Společně pro obec

25 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BělotínBeňovBezuchovBochořBohuslávkyBrodek u PřerovaBukBýškoviceČechyČelechoviceČernotínCísařovCitovDobrčiceDolní NětčiceDolní TěšiceDolní ÚjezdDomaželiceDřevohosticeGrymovHlinskoHorní MoštěniceHorní NětčiceHorní TěšiceHorní ÚjezdHrabůvkaHradčanyHraniceHustopeče nad BečvouJezerniceJindřichovKladníkyKlokočíKojetínKokoryKřenoviceKřtomilLazníčkyLazníkyLhotaLhotkaLipník nad BečvouLipováLíšnáLobodiceLuboměř pod StrážnouMalhoticeMěrovice nad HanouMilenovMilotice nad BečvouNahošoviceNelešoviceOldřichovOlšovecOpatoviceOplocanyOprostoviceOsek nad BečvouParšovicePartutovicePavlovice u PřerovaPodolíPolkovicePolomPotštátPřerovPřestavlkyProseniceProvodoviceRadíkovRadkova LhotaRadkovyRadotínRadslaviceRadvaniceRakovŘíkoviceRokytniceRouskéŠišmaSkaličkaSoběchlebySobíškyŠpičkyStará VesStříbrniceStřítež nad LudinouSušiceTeplice nad BečvouTovačovTroubkyTučínTuroviceTýn nad BečvouUhřičiceÚstíVeselíčkoVěžkyVlkošVšechoviceVýklekyZábeštní LhotaŽákoviceZámrskyŽelatovice

Zvolení zastupitelé v obci Rouské (celkem 5 zastupitelů)

Občané pro Rouské (zisk 4 z 5 zastupitelů)

1

Ing. Daniela Tvrdoňová

pořadí na kandidátce: 1

24.9 % (123 hlasů)

2

Martina Mrázková

pořadí na kandidátce: 2

15.4 % (76 hlasů)

3

Martin Ovčáčík

pořadí na kandidátce: 3

16.6 % (82 hlasů)

4

Martin Čech

pořadí na kandidátce: 4

16.0 % (79 hlasů)

Společně pro obec (zisk 1 z 5 zastupitelů)

1

Ondřej Horák

pořadí na kandidátce: 2

33.5 % (55 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Rouské

Občané pro Rouské

1

Ing. Daniela Tvrdoňová starostka, věk: 42 let

2

Martina Mrázková OSVČ, věk: 46 let

3

Martin Ovčáčík OSVČ, věk: 41 let

4

Martin Čech policista, věk: 28 let

5

Václav Marek OSVČ, věk: 46 let

6

Irena Kývalová účetní, věk: 57 let

Společně pro obec

1

Kateřina Šafaříková mateřská dovolená, věk: 33 let

2

Ondřej Horák učitel, věk: 31 let

3

Lukáš Trunečka, DiS. programátor / analytik, věk: 34 let

4

Ing. Libor Kývala ekonom, věk: 42 let

5

Renata Pokorná, DiS. vychovatelka školní družiny, věk: 29 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Hřib přirovnáním Svobody k prasečí chřipce překročil mez. Může ho to stát místo, říká expert

Mezi představiteli koalice Spolu, která vyhrála volby v Praze, panuje většinová shoda na tom, že by chtěli koalici v hlavním městě složit na základě vzoru vládní pětikoalice. V médiích se však diskutuje, zda takové spolupráci nebudou škodit spory mezi lídrem Spolu Bohuslavem Svobodou (ODS) a dosavadním pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), kteří si šli během kampaně tvrdě po krku. Profesionální vyjednavač Radim Pařík v pořadu 360° mimo jiné radil, co by oba politici měli udělat, aby mohla koalice bez problému vzniknout.

Lepší SPD než kmotři z ODS a TOP 09. Zakládající člen Pirátů vyzval k vendetě v Plzni

Aktualizováno

Plzeňští Piráti v krajském městě zamýšleli koalici s hnutím ANO a STAN i s kontroverzní podporou od dvou zastupitelů za SPD. Proti tomu se však ohradil předseda Pirátů Ivan Bartoš. Strana po nedělním jednání nakonec došla k závěru, že se o podporu SPD neopře. Jeden ze zakládajících členů Pirátů Dalibor Záhora, který je ostrým kritikem plzeňské ODS i TOP 09, si spolupráci s SPD na komunální úrovni představit uměl.

Okamura ke svému přešlapu: Měl jsem volební lístek pro Růžičku ještě roztrhat a sníst?

Šéf SPD Tomio Okamura už druhý den obhajuje svůj protestní hlas pro znovuzvoleného senátora Jiřího Růžičku. Ten obhájil svůj post v horní komoře parlamentu již v prvním kole. Ačkoliv Okamura volební lístek přeškrtal a natrhnul, stále pravděpodobně platil. „Měl jsem ten lístek ještě zmuchlat? Sníst? Roztrhat na kusy? Ještě něčím polít? Hlavně jsem rád, že jsem vyjádřil nesouhlas s politikou vlády Petra Fialy (ODS),“ doplnil pobaveně Okamura v povolební Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Rouské sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Rouské a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.