Výsledky komunálních voleb 2018: Druztová

100 % okrsků sečteno
53.24 % volební účast
100 %

DRUZTOVÁ 2018

DRUZTOVÁ 2018

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Druztová (celkem 9 zastupitelů)

DRUZTOVÁ 2018 (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Ing. Roman Kohout

pořadí na kandidátce: 1

12.3 % (275 hlasů)

2

Ing. Petr Beran

pořadí na kandidátce: 2

10.9 % (244 hlasů)

3

Ing. Lucie Moravcová

pořadí na kandidátce: 3

10.8 % (242 hlasů)

4

Marcela Kučerová

pořadí na kandidátce: 4

11.0 % (245 hlasů)

5

Mgr. Jiří Folk

pořadí na kandidátce: 5

11.1 % (247 hlasů)

6

MUDr. Jiří Široký

pořadí na kandidátce: 6

11.0 % (246 hlasů)

7

Ing. Jiří Souček

pořadí na kandidátce: 7

10.8 % (242 hlasů)

8

JUDr. Petr Šlauf

pořadí na kandidátce: 8

11.2 % (250 hlasů)

9

Štěpánka Štruncová

pořadí na kandidátce: 9

10.8 % (242 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Druztová

DRUZTOVÁ 2018

1

Ing. Roman Kohout starosta, věk: 45 let

2

Ing. Petr Beran elektrotechnik, věk: 40 let

3

Ing. Lucie Moravcová inspektorka ČIŽP, věk: 43 let

4

Marcela Kučerová OSVČ, věk: 47 let

5

Mgr. Jiří Folk učitel, věk: 40 let

6

MUDr. Jiří Široký lékař, věk: 45 let

7

Ing. Jiří Souček technik, věk: 44 let

8

JUDr. Petr Šlauf advokát, věk: 36 let

9

Štěpánka Štruncová majetkový referent, věk: 50 let

Nejnovější příspěvky k tématu

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Druztová sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Druztová a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.