Výsledky komunálních voleb 2018: Chyšná

100 % okrsků sečteno
64.1 % volební účast
53.2 %

Nezávislí kandidáti obce Chyšná č. 2

Nezávislí kandidáti obce Chyšná č. 2

53.2 %

46.8 %

Nezávislí kandidáti obce Chyšná č. 1

Nezávislí kandidáti obce Chyšná č. 1

46.8 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
ArneštoviceBácoviceBěláBohdalínBořeticeBořetínBožejovBratřiceBudíkovBuřeniceBystráČáslavskoČastrovČejovČelistnáČernovČernoviceČervená ŘečiceCetorazChyšnáChýstoviceČížkovDehtářeDobrá VodaDobrá Voda u PacovaDuboviceDůlHojanoviceHojoviceHořepníkHořiceHorní CerekevHorní RápoticeHorní VesHumpolecJankovJežovJiřiceKalištěKámenKamenice nad LipouKejžliceKoberoviceKojčiceKomoroviceKošeticeKrasíkoviceKřečKřeloviceKřešínLeskoviceLesnáLhota-VlaseniceLibkova VodaLidmaňLitohošťLukavecMartinice u OnšovaMezilesíMeznáMladé BříštěMnichMoravečMysletínNová BukováNová CerekevNový RychnovObrataňOlešnáOndřejovOnšovPacovPavlovPelhřimovPíšťPočátkyPolesíPošnáProsečProseč pod KřemešníkemPutimovŘečiceRodinovRovnáRynárecSalačova LhotaSamšínSedliceSenožatyStaré BříštěStojčínStřítežStřítež pod KřemešníkemSvépraviceSyrovTěchobuzTěmiceÚstrašínÚtěchoviceÚtěchovice pod StražištěmÚtěchovičkyVčelničkaVelká ChyškaVelký RybníkVeseláVěžnáVojslaviceVokovVyklanticeVyskytnáVysoká LhotaVystrkovZachotínZajíčkovŽelivZhořecŽirovŽirovniceZlátenka

Zvolení zastupitelé v obci Chyšná (celkem 7 zastupitelů)

Nezávislí kandidáti obce Chyšná č. 2 (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Petr Bušek

pořadí na kandidátce: 1

28.7 % (45 hlasů)

2

Jan Kautský

pořadí na kandidátce: 4

24.2 % (38 hlasů)

3

Jiří Červenka

pořadí na kandidátce: 3

22.9 % (36 hlasů)

4

Josef Březina

pořadí na kandidátce: 2

18.5 % (29 hlasů)

Nezávislí kandidáti obce Chyšná č. 1 (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Vladimír Kos

pořadí na kandidátce: 1

33.3 % (46 hlasů)

2

Kateřina Kautská

pořadí na kandidátce: 2

26.1 % (36 hlasů)

3

Ivana Jiříková

pořadí na kandidátce: 3

22.5 % (31 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Chyšná

Nezávislí kandidáti obce Chyšná č. 2

1

Petr Bušek OSVČ, věk: 45 let

2

Josef Březina řidič z povolání, věk: 59 let

3

Jiří Červenka zootechnik, věk: 36 let

4

Jan Kautský OSVČ, věk: 48 let

5

Lucie Šimečková prodavačka, věk: 27 let

Nezávislí kandidáti obce Chyšná č. 1

1

Vladimír Kos zámečník, věk: 45 let

2

Kateřina Kautská student, věk: 24 let

3

Ivana Jiříková OSVČ, věk: 57 let

4

Iva Březinová prodavačka, věk: 53 let

5

Alena Petříčková prodavačka, věk: 50 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Hřib přirovnáním Svobody k prasečí chřipce překročil mez. Může ho to stát místo, říká expert

Mezi představiteli koalice Spolu, která vyhrála volby v Praze, panuje většinová shoda na tom, že by chtěli koalici v hlavním městě složit na základě vzoru vládní pětikoalice. V médiích se však diskutuje, zda takové spolupráci nebudou škodit spory mezi lídrem Spolu Bohuslavem Svobodou (ODS) a dosavadním pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), kteří si šli během kampaně tvrdě po krku. Profesionální vyjednavač Radim Pařík v pořadu 360° mimo jiné radil, co by oba politici měli udělat, aby mohla koalice bez problému vzniknout.

Lepší SPD než kmotři z ODS a TOP 09. Zakládající člen Pirátů vyzval k vendetě v Plzni

Aktualizováno

Plzeňští Piráti v krajském městě zamýšleli koalici s hnutím ANO a STAN i s kontroverzní podporou od dvou zastupitelů za SPD. Proti tomu se však ohradil předseda Pirátů Ivan Bartoš. Strana po nedělním jednání nakonec došla k závěru, že se o podporu SPD neopře. Jeden ze zakládajících členů Pirátů Dalibor Záhora, který je ostrým kritikem plzeňské ODS i TOP 09, si spolupráci s SPD na komunální úrovni představit uměl.

Okamura ke svému přešlapu: Měl jsem volební lístek pro Růžičku ještě roztrhat a sníst?

Šéf SPD Tomio Okamura už druhý den obhajuje svůj protestní hlas pro znovuzvoleného senátora Jiřího Růžičku. Ten obhájil svůj post v horní komoře parlamentu již v prvním kole. Ačkoliv Okamura volební lístek přeškrtal a natrhnul, stále pravděpodobně platil. „Měl jsem ten lístek ještě zmuchlat? Sníst? Roztrhat na kusy? Ještě něčím polít? Hlavně jsem rád, že jsem vyjádřil nesouhlas s politikou vlády Petra Fialy (ODS),“ doplnil pobaveně Okamura v povolební Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Chyšná sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Chyšná a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.