Výsledky komunálních voleb 2018: Vysoký Újezd

100 % okrsků sečteno
45.21 % volební účast
100 %

Vysoký Újezd - Náš Domov

Vysoký Újezd - Náš Domov

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Vysoký Újezd (celkem 5 zastupitelů)

Vysoký Újezd - Náš Domov (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Jaroslav Hubálek

pořadí na kandidátce: 1

20.5 % (27 hlasů)

2

Dita Srchová

pořadí na kandidátce: 2

16.7 % (22 hlasů)

3

Věra Prouzová

pořadí na kandidátce: 3

18.2 % (24 hlasů)

4

Kateřina Hubálková

pořadí na kandidátce: 4

17.4 % (23 hlasů)

5

Josef Mydloch

pořadí na kandidátce: 5

15.9 % (21 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Vysoký Újezd

Vysoký Újezd - Náš Domov

1

Jaroslav Hubálek OSVČ, věk: 47 let

2

Dita Srchová státní zaměstnanec, věk: 46 let

3

Věra Prouzová Bohemilk, věk: 43 let

4

Kateřina Hubálková skladnice, věk: 39 let

5

Josef Mydloch mechanik, věk: 36 let

6

Miroslav Holeček mechanizátor RV, věk: 44 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Nemají co nabídnout, kritizoval Babiš kandidáty na Hrad. Schytal to od Nerudové i Kalouska

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš zkritizoval všechny tři kandidáty, které hodlá koalice Spolu v prezidentských volbách podpořit. Na sociálních sítích se tak opřel do generála Petra Pavla, senátora Pavla Fischera i do ekonomky Danuše Nerudové. Bývalá rektorka brněnské Mendelovy univerzity si to však nenechala líbit. Později se do diskuse zapojil i někdejší šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. Ani on si v případě kritiky Babiše nebral servítky.

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Vysoký Újezd sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Vysoký Újezd a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.