Výsledky komunálních voleb 2018: Písečná

100 % okrsků sečteno
45.76 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ PRO PÍSEČNOU

SDRUŽENÍ PRO PÍSEČNOU

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AlbrechticeAnenská StudánkaBěstoviceBošínBrandýs nad OrlicíBučinaBystřecČenkoviceČervená VodaČeská RybnáČeská TřebováČeské HeřmaniceČeské LibchavyČeské PetroviceChoceňCotkytleDamníkovDlouhá TřebováDlouhoňoviceDobříkovDolní ČermnáDolní DobroučDolní MoravaDžbánovHejniceHelvíkoviceHnátniceHorní ČermnáHorní HeřmaniceHorní TřešňovecHrádekHrušováJablonné nad OrlicíJamné nad OrlicíJavorníkJehnědíKameničnáKlášterec nad OrlicíKoldínKosořínKrálíkyKrasíkovKunvaldLanškrounLeštinaLetohradLibchavyLibecinaLichkovLíšniceLubníkLukaviceLukováMistroviceMladkovMostekNasavrkyNekořNové HradyOrlické PodhůříOrličkyOstrovOucmanicePastvinyPetrovicePísečnáPlchovicePodlesíPřívratPustinaRadhošťŘepníkyŘetováŘetůvkaRudolticeRybníkSázavaSečŠedivecSemanínSkořeniceSlatinaSobkoviceSopotniceSrubyStradouňStrážnáStudenéSudislav nad OrlicíSudslavaSvatý JiříTateniceTěchonínTisováTřeboviceTrpíkTýnišťkoÚjezd u ChocněÚstí nad OrlicíVelká SkrovniceVerměřoviceVinaryVoděradyVraclavVračovice-OrlovVýprachticeVysoké MýtoZáchlumíZádolíZálšíŽamberkŽampachZámrskZářecká LhotaŽichlínek

Zvolení zastupitelé v obci Písečná (celkem 9 zastupitelů)

SDRUŽENÍ PRO PÍSEČNOU (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Hana Lipenská

pořadí na kandidátce: 4

12.6 % (144 hlasů)

2

Ing. Jiří Štěpánek

pořadí na kandidátce: 6

12.2 % (140 hlasů)

3

Ing. Josef Zámečník

pořadí na kandidátce: 9

12.2 % (140 hlasů)

4

akad. mal. Šárka Bergerová

pořadí na kandidátce: 1

10.1 % (116 hlasů)

5

Mgr. Andrea Dostálková

pořadí na kandidátce: 2

11.1 % (127 hlasů)

6

Magda Drašnarová

pořadí na kandidátce: 3

9.9 % (113 hlasů)

7

Petra Šípková

pořadí na kandidátce: 5

11.3 % (129 hlasů)

8

Jan Vrba

pořadí na kandidátce: 7

10.5 % (120 hlasů)

9

Mgr. Hynek Vrbický

pořadí na kandidátce: 8

10.2 % (117 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Písečná

SDRUŽENÍ PRO PÍSEČNOU

1

akad. mal. Šárka Bergerová restaurátorka, věk: 58 let

2

Mgr. Andrea Dostálková učitelka, věk: 34 let

3

Magda Drašnarová OSVČ, věk: 40 let

4

Hana Lipenská starostka obce, věk: 59 let

5

Petra Šípková mateřská dovolená, věk: 33 let

6

Ing. Jiří Štěpánek učitel, věk: 40 let

7

Jan Vrba OSVČ, věk: 39 let

8

Mgr. Hynek Vrbický personální manažer, věk: 46 let

9

Ing. Josef Zámečník stavební inženýr, věk: 76 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Písečná sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Písečná a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.