Výsledky komunálních voleb 2018: Plch

100 % okrsků sečteno
68 % volební účast
100 %

ZA OBEC PLCH

ZA OBEC PLCH

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Plch (celkem 5 zastupitelů)

ZA OBEC PLCH (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Bohuslav Půlpán

pořadí na kandidátce: 5

21.6 % (43 hlasů)

2

Martin Půlpán

pořadí na kandidátce: 1

18.6 % (37 hlasů)

3

Jaroslav Krátký

pořadí na kandidátce: 4

18.6 % (37 hlasů)

4

Petra Floriánová

pořadí na kandidátce: 2

17.1 % (34 hlasů)

5

Šárka Sporišová Králová

pořadí na kandidátce: 3

17.1 % (34 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Plch

ZA OBEC PLCH

1

Martin Půlpán technický specialista IT, věk: 38 let

2

Petra Floriánová administrativní pracovnice, věk: 54 let

3

Šárka Sporišová Králová voják, věk: 34 let

4

Jaroslav Krátký důchodce, věk: 66 let

5

Bohuslav Půlpán vedoucí ŽV, věk: 66 let

6

Milan Valenta technik potrubí, věk: 50 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Známé tváře ve volbách: Schillerová, Šlachta nebo Okamura. Kdo uspěl a kdo propadl?

Z bývalého šéfa protimafiánského útvaru Roberta Šlachty bude možná starosta. V rodných Pohořelicích na jižní Moravě vyhrál s velkým náskokem letošní komunální volby. Ze známých tváří uspěl také prezidentův kancléř Vratislav Mynář v Osvětimanech na Uherskohradišťsku. Naopak mezi neúspěšné se zařadila třeba bývalá ministryně financí Alena Schillerová. Do politiky vstoupil i další člen rodiny Okamurů.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Plch sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Plch a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.