Výsledky komunálních voleb 2018: Lažany

100 % okrsků sečteno
78 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Lažany

Sdružení nezávislých kandidátů Lažany

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BavorovBělčiceBezdědoviceBílskoBlatnáBratroniceBřezíBudyněBuziceČečeloviceCehniceČejeticeČepřoviceČesticeChelčiceChlumChobotChrášťoviceČíčeniceDoubraviceDrachkovDrahoniceDrážovDřešínDroužeticeHajanyHájekHlupínHorní PoříčíHornosínHosloviceHošticeJinínKadovKaleniceKatoviceKladrubyKoceloviceKrajníčkoKraselovKrašloviceKrejniceKrty-HradecKuřimanyKváskoviceLažánkyLažanyLibějoviceLiběticeLitochoviceLnářeLomMačkovMaleniceMečichovMěkynecMilejoviceMiloňoviceMnichovMutěniceMyšticeNebřehoviceNěmčiceNěměticeNihošoviceNišoviceNová VesNovosedlyOsekParačovPivkovicePohorovicePracejovicePřechovicePředmířPřední ZborovicePředslavicePřešťoviceRadějoviceRadomyšlRadošoviceŘepiceRovnáSedliceSkálySkočiceŠkvořeticeSlaníkSousedoviceŠtěchoviceŠtěkeňStožiceStrakoniceStrašiceStřelské HošticeStrunkovice nad VolyňkouTchořoviceTřebohosticeTřešoviceTruskoviceÚlehleÚniceUzeniceUzeničkyVacoviceVelká TurnáVodňanyVoleniceVolyněZáboříZahorčiceZvotoky

Zvolení zastupitelé v obci Lažany (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Lažany (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Petr Prokop

pořadí na kandidátce: 1

16.5 % (30 hlasů)

2

Jaroslav Honzek

pořadí na kandidátce: 5

13.7 % (25 hlasů)

3

Miroslav Pikl

pořadí na kandidátce: 2

13.2 % (24 hlasů)

4

Irena Petříková

pořadí na kandidátce: 3

13.2 % (24 hlasů)

5

Iva Matoušková

pořadí na kandidátce: 4

13.2 % (24 hlasů)

6

Josef Bašta

pořadí na kandidátce: 6

13.2 % (24 hlasů)

7

Mgr. Miroslav Kovářík

pořadí na kandidátce: 7

6.0 % (11 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Lažany

Sdružení nezávislých kandidátů Lažany

1

Petr Prokop mistr, věk: 53 let

2

Miroslav Pikl technický pracovník, věk: 53 let

3

Irena Petříková učitelka, věk: 53 let

4

Iva Matoušková dělnice, věk: 55 let

5

Jaroslav Honzek důchodce, věk: 65 let

6

Josef Bašta OSVČ, věk: 46 let

7

Mgr. Miroslav Kovářík důchodce, věk: 75 let

8

Jana Vacková, DiS. zdravotní sestra, věk: 55 let

Nejnovější příspěvky k tématu

První den druhého kola senátních voleb skončil. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

První den závěrečného kola letošních senátních voleb ve 22:00 skončil. Zájem ovlivnit složení horní komory byl zatím podle očekávání nižší než před týdnem, dorazila zhruba desetina voličů. Vyšší účast je pouze na Jihlavsku, kde proti sobě stojí předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a Jana Nagyová (za ANO), která je obžalovaná v kauze Čapí hnízdo.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Lažany sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Lažany a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.