Výsledky komunálních voleb 2018: Čilá

100 % okrsků sečteno
76.47 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Čilá

Sdružení nezávislých kandidátů Čilá

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Čilá (celkem 5 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Čilá (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Ing. Oldřich Chmela

pořadí na kandidátce: 1

20.0 % (13 hlasů)

2

Ing. Miroslava Chmelová

pořadí na kandidátce: 2

20.0 % (13 hlasů)

3

Ing. František Hájek

pořadí na kandidátce: 3

20.0 % (13 hlasů)

4

Petr Hájek

pořadí na kandidátce: 4

20.0 % (13 hlasů)

5

Mgr. art. Eva Chmelová

pořadí na kandidátce: 5

20.0 % (13 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Čilá

Sdružení nezávislých kandidátů Čilá

1

Ing. Oldřich Chmela soukromý zemědělec, věk: 62 let

2

Ing. Miroslava Chmelová důchodce, věk: 62 let

3

Ing. František Hájek soukromý zemědělec, věk: 41 let

4

Petr Hájek soukromý zemědělec, věk: 39 let

5

Mgr. art. Eva Chmelová grafička, věk: 33 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Sledujte ZÁZNAM: Jak se koalice Spolu staví k prezidentským volbám?

Koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) v úterý v Brně oznámí, jaký postoj zaujme k prezidentským volbám. Podle informací CNN Prima NEWS podpoří stávajícího kandidáta. Vybírat měla mezi generálem Petrem Pavlem, senátorem Pavlem Fischerem a ekonomkou Danuší Nerudovou. Tiskovou konferenci sledujte od 12 hodin v televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Čilá sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Čilá a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.