Výsledky komunálních voleb 2018: Ostrolovský Újezd

100 % okrsků sečteno
70.8 % volební účast
100 %

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Ostrolovský Újezd (celkem 7 zastupitelů)

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Mgr. Vilma Skřivánková

pořadí na kandidátce: 2

15.6 % (70 hlasů)

2

Martin Šíma

pořadí na kandidátce: 3

14.3 % (64 hlasů)

3

Adam Hamr

pořadí na kandidátce: 1

13.6 % (61 hlasů)

4

Milan Burda

pořadí na kandidátce: 9

12.7 % (57 hlasů)

5

Bc. Ilona Kolářová

pořadí na kandidátce: 4

10.0 % (45 hlasů)

6

Ondřej Němec

pořadí na kandidátce: 5

10.7 % (48 hlasů)

7

Václav Kolář

pořadí na kandidátce: 6

10.3 % (46 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Ostrolovský Újezd

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

1

Adam Hamr OSVČ, věk: 39 let

2

Mgr. Vilma Skřivánková učitelka, věk: 34 let

3

Martin Šíma obráběč kovů, věk: 34 let

4

Bc. Ilona Kolářová správce daně, věk: 51 let

5

Ondřej Němec obsluha pily, věk: 38 let

6

Václav Kolář konstruktér, věk: 24 let

7

Petr Podruh důchodce, věk: 72 let

8

Karel Šíma obráběč kovů, věk: 34 let

9

Milan Burda řidič, věk: 45 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Drtivá prohra i konec v politice. Čeho se Babiš bojí a proč na Hrad možná kandidovat nebude?

Bojí se drtivé prohry, která by znamenala konec v politice, svou roli hraje i probíhající soud, věk nebo vidina premiérského křesla. Češi už několik měsíců spekulují o tom, zda poslanec, bývalý premiér a šéf ANO Andrej Babiš bude v lednových volbách kandidovat na prezidenta. Poslední dobou totiž přibývá hlasů, podle nichž se do boje o Hrad nakonec nezapojí. Proč by se tak mohl rozhodnout?

Pospíšil se opřel do Pirátů: Nejsou nám nadřazení, přesto si diktují. Jednají nečestně

Povolební vyjednávání v Praze jsou teprve na začátku, už nyní však přichází první střety. Piráti, kteří ve volbách obsadili třetí místo, vítězné koalici Spolu diktují podmínky. S tím zvolený zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) v pořadu 360° silně nesouhlasil. Možnému spojenci vyčítá, že jedná nečestně a v médiích zmiňuje pouze tu nejlíbivější podmínku.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Ostrolovský Újezd sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Ostrolovský Újezd a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.