Výsledky komunálních voleb 2018: Horní Těšice

100 % okrsků sečteno
75.97 % volební účast
78.1 %

NEZÁVISLÍ - HORNÍ TĚŠICE

NEZÁVISLÍ - HORNÍ TĚŠICE

78.1 %

22 %

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

22 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BělotínBeňovBezuchovBochořBohuslávkyBrodek u PřerovaBukBýškoviceČechyČelechoviceČernotínCísařovCitovDobrčiceDolní NětčiceDolní TěšiceDolní ÚjezdDomaželiceDřevohosticeGrymovHlinskoHorní MoštěniceHorní NětčiceHorní TěšiceHorní ÚjezdHrabůvkaHradčanyHraniceHustopeče nad BečvouJezerniceJindřichovKladníkyKlokočíKojetínKokoryKřenoviceKřtomilLazníčkyLazníkyLhotaLhotkaLipník nad BečvouLipováLíšnáLobodiceLuboměř pod StrážnouMalhoticeMěrovice nad HanouMilenovMilotice nad BečvouNahošoviceNelešoviceOldřichovOlšovecOpatoviceOplocanyOprostoviceOsek nad BečvouParšovicePartutovicePavlovice u PřerovaPodolíPolkovicePolomPotštátPřerovPřestavlkyProseniceProvodoviceRadíkovRadkova LhotaRadkovyRadotínRadslaviceRadvaniceRakovŘíkoviceRokytniceRouskéŠišmaSkaličkaSoběchlebySobíškyŠpičkyStará VesStříbrniceStřítež nad LudinouSušiceTeplice nad BečvouTovačovTroubkyTučínTuroviceTýn nad BečvouUhřičiceÚstíVeselíčkoVěžkyVlkošVšechoviceVýklekyZábeštní LhotaŽákoviceZámrskyŽelatovice

Zvolení zastupitelé v obci Horní Těšice (celkem 5 zastupitelů)

NEZÁVISLÍ - HORNÍ TĚŠICE (zisk 4 z 5 zastupitelů)

1

Mgr. Petr Čech

pořadí na kandidátce: 1

25.3 % (81 hlasů)

2

Barbora Rýparová

pořadí na kandidátce: 4

22.5 % (72 hlasů)

3

Eva Číhalová

pořadí na kandidátce: 2

21.3 % (68 hlasů)

4

Karel Čech

pořadí na kandidátce: 3

14.7 % (47 hlasů)

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (zisk 1 z 5 zastupitelů)

1

Antonín Valenta

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (90 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Horní Těšice

NEZÁVISLÍ - HORNÍ TĚŠICE

1

Mgr. Petr Čech státní zaměstnanec, věk: 49 let

2

Eva Číhalová pracovnice v sociálních službách, věk: 48 let

3

Karel Čech řidič, věk: 50 let

4

Barbora Rýparová praktická sestra, věk: 33 let

5

Mgr. Zdeněk Matyska předseda představenstva, věk: 57 let

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

1

Antonín Valenta obráběč kovů, věk: 57 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kalousek útočí na STAN: Vyžírky a odpadkový koš pro šíbry, už chápu jejich svatbu s ANO

Bývalý předseda TOP 09 a exministr financí Miroslav Kalousek kritizoval nově vznikající plzeňskou koalici Pirátů, STAN a ANO s podporou SPD již v neděli. V pondělí se jeho ostrá slova zaměřila zejména na STAN a jejich kandidáta Petra Náhlíka, který poskočil z 11. místa na první. Kalousek označil hnutí Starostů a nezávislých za odpadkový koš, který smrdí rozličnými pachy.

Petr Pavel už má dostatek podpisů na kandidaturu. Archy před volbami prověří kontrola

Kandidát na prezidenta Petr Pavel a jeho tým sesbírali k 27. září přes 55 tisíc podpisů občanů. Tyto podpisy má podle něho už tým fyzicky v rukou. Další mají v terénu podporovatelé. Ke kandidatuře potřeboval coby nezávislý kandidát získat minimálně 50 tisíc. Podle svých slov by chtěl dosáhnout hranice 70 tisíc podpisů, sběr tak bude pokračovat. Podpisové archy musí kandidáti odevzdat na ministerstvu vnitra do 8. listopadu do 16 hodin, následně je prověří kontrola.

Ne všude lze sestavit pětikoalici. Svoboda by byl dobrý primátor, věří Fiala

Politiky na komunální úrovni nyní čekají složitá vyjednávání o tom, jakým způsobem v regionech složit koalice. V případě uskupení Spolu by premiér Petr Fiala (ODS) upřednostňoval vznik komunálních vedení na půdorysu vládní pětikoalice. Připustil však, že ne všude to bude možné. Předseda vlády také v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS zmínil své přesvědčení, že lídr Spolu v hlavním městě a poslanec Bohuslav Svoboda (ODS) by byl dobrým pražským primátorem.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Horní Těšice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Horní Těšice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.