Výsledky komunálních voleb 2018: Rohovládova Bělá

100 % okrsků sečteno
56.08 % volební účast
53.9 %

Sdružení nezávislých kandidátů

Sdružení nezávislých kandidátů

53.9 %

46.2 %

Nezávislí

Nezávislí

46.2 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Zvolení zastupitelé v obci Rohovládova Bělá (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Josef Peška

pořadí na kandidátce: 3

25.3 % (214 hlasů)

2

Jaroslava Kvasničková

pořadí na kandidátce: 2

25.2 % (213 hlasů)

3

Ing. Václav Fišer

pořadí na kandidátce: 1

24.7 % (209 hlasů)

4

Ing. Zdeněk Bořek

pořadí na kandidátce: 4

12.3 % (104 hlasů)

Nezávislí (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Kmoníček

pořadí na kandidátce: 1

28.1 % (204 hlasů)

2

Pavel Černý

pořadí na kandidátce: 2

23.2 % (168 hlasů)

3

Jana Sirůčková

pořadí na kandidátce: 3

18.3 % (133 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Rohovládova Bělá

Sdružení nezávislých kandidátů

1

Ing. Václav Fišer IT analytik, věk: 46 let

2

Jaroslava Kvasničková zdravotní sestra, věk: 46 let

3

Josef Peška provozní pracovník, věk: 52 let

4

Ing. Zdeněk Bořek kontrolor, věk: 46 let

5

Josef Radouš řidič, věk: 41 let

Nezávislí

1

Pavel Kmoníček technik, věk: 52 let

2

Pavel Černý technik, věk: 43 let

3

Jana Sirůčková důchodkyně, věk: 68 let

4

Ing. Petr Pospíšil vedoucí provozu, věk: 47 let

5

Martin Musil technik, věk: 32 let

Nejnovější příspěvky k tématu

V krajských městech zabodovalo hnutí ANO. Vládní strany ovládly Prahu či Brno

Komunální a senátní volby v Česku skončily. Po sečtení téměř 100 procent hlasů lze konstatovat, že většinu krajských i statutárních měst ovládlo hnutí ANO. Nejvíce zastupitelů mají nezávislí kandidáti, ze samostatných stran uspěla KDU-ČSL. V Praze zvítězila koalice Spolu. Uskupení ODS a TOP 09 pak skončilo první v Brně. V případě senátních voleb slaví starosta Letohradu Petr Fiala (za KDU-ČSL) a lékař Ladislav Václavec (za ANO). Nejvíc postupujících kandidátů do druhého kola senátních voleb má hnutí ANO.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Poprvé bez Kubery. Severočeská modrá bašta padla, ODS ale v čele Teplic nejspíš zůstane

Komunální volby v Teplicích mají poprvé od roku 1994 jiného vítěze než Občanskou demokratickou stranu. Po sečtení všech odevzdaných hlasů je jasné, že jich nejvíce připadlo hnutí ANO, ODS však skončila v těsném závěsu. Oba politické subjekty tak nejspíše budou pokračovat v dosavadní magistrátní spolupráci. V zastupitelstvu totiž mají pohodlnou většinu.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Rohovládova Bělá sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Rohovládova Bělá a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.