Výsledky komunálních voleb 2018: Rašín

100 % okrsků sečteno
87.84 % volební účast
100 %

Nezávislí

Nezávislí

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BačalkyBašniceBěcharyBílsko u HořicBoháňkaBorekBrada-RybníčekBřezinaBříšťanyBudčevesBukviceButovesBystřiceCerekvice nad BystřicíČervená TřemešnáČešovCholeniceChomuticeChotečChyjiceDěteniceDílceDobrá Voda u HořicDolní LochovDřevěniceHolínHolovousyHořiceJeřiceJičínJičíněvesJinoliceKacákova LhotaKbelniceKněžniceKonecchlumíKopidlnoKostelecKovačKozojedyKyjeLázně BělohradLibáňLibošoviceLibuňLískoviceLukavec u HořicLužanyMarkvarticeMiletínMilovice u HořicMladějovMlázoviceNemyčevesNevraticeNová PakaOhařiceOhavečOsekOstroměřOstružnoPeckaPetrovičkyPodhorní Újezd a VojicePodhradíPodůlšíRadimRašínRohozniceRokytňanySamšinaŠárovcova LhotaSběřSedlištěSekeřiceSlatinySlavhosticeSobčiceSoběrazSobotkaStará PakaStaré HradyStaré MístoStaré SmrkoviceStřevačSukoradySvatojanský ÚjezdTetínTřebnouševesTřtěniceTuřÚbislaviceÚdrniceÚhlejovÚjezd pod TroskamiÚlibiceValdiceVelišVidochovVitiněvesVolaniceVrbiceVřesníkVršceVysoké VeselíZámostí-BlataZelenecká LhotaŽelezniceŽereticeŽidoviceŽlunice

Zvolení zastupitelé v obci Rašín (celkem 5 zastupitelů)

Nezávislí (zisk 5 z 5 zastupitelů)

1

Renáta Kučerová

pořadí na kandidátce: 1

20.0 % (61 hlasů)

2

Jana Nováková

pořadí na kandidátce: 4

18.7 % (57 hlasů)

3

Markéta Kučerová

pořadí na kandidátce: 2

17.0 % (52 hlasů)

4

Aleš Vrabec

pořadí na kandidátce: 3

17.4 % (53 hlasů)

5

Pavel Pozner

pořadí na kandidátce: 5

16.7 % (51 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Rašín

Nezávislí

1

Renáta Kučerová invalidní důchodce, věk: 52 let

2

Markéta Kučerová invalidní důchodce, věk: 48 let

3

Aleš Vrabec dělník, věk: 39 let

4

Jana Nováková účetní, věk: 41 let

5

Pavel Pozner soukromník, věk: 48 let

6

Ing. Miroslav Máslo jednatel firmy, věk: 45 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Novotný dál povede Řeporyje, záda mu bude krýt jeho sestra. Ušetříme, říká k rozhodnutí

Na vytvoření koalice na radnici v pražských Řeporyjích se domluvily ODS a TOP 09, v zastupitelstvu budou mít těsnou většinu šesti hlasů z jedenácti. Starostou městské části bude opět Pavel Novotný (ODS). Občanským demokratům, kteří komunální volby v Řeporyjích vyhráli, připadne také místo druhého místostarosty. Obsadí ho dosavadní zastupitelka Lenka Fialová, Novotného sestra.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Rašín sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Rašín a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.