Výsledky komunálních voleb 2018: Ves Touškov

100 % okrsků sečteno
28.11 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE VES TOUŠKOV

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE VES TOUŠKOV

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Ves Touškov (celkem 7 zastupitelů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE VES TOUŠKOV (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Stanislav Havlíček

pořadí na kandidátce: 5

16.9 % (61 hlasů)

2

Lucie Hejdová

pořadí na kandidátce: 1

15.2 % (55 hlasů)

3

Pavel Bendík

pořadí na kandidátce: 2

13.9 % (50 hlasů)

4

Ing. Jiří Hejda

pořadí na kandidátce: 3

14.1 % (51 hlasů)

5

Aleš Sedláček

pořadí na kandidátce: 4

13.3 % (48 hlasů)

6

David Salák

pořadí na kandidátce: 6

13.6 % (49 hlasů)

7

Jiří Hora

pořadí na kandidátce: 7

13.0 % (47 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Ves Touškov

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE VES TOUŠKOV

1

Lucie Hejdová mateřská dovolená, věk: 33 let

2

Pavel Bendík policista, věk: 33 let

3

Ing. Jiří Hejda IT manager, věk: 56 let

4

Aleš Sedláček strojník, věk: 42 let

5

Stanislav Havlíček zemědělec, věk: 40 let

6

David Salák podnikatel, věk: 41 let

7

Jiří Hora dělník, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Sledujte ZÁZNAM: Jak se koalice Spolu staví k prezidentským volbám?

Koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) v úterý v Brně oznámí, jaký postoj zaujme k prezidentským volbám. Podle informací CNN Prima NEWS podpoří stávajícího kandidáta. Vybírat měla mezi generálem Petrem Pavlem, senátorem Pavlem Fischerem a ekonomkou Danuší Nerudovou. Tiskovou konferenci sledujte od 12 hodin v televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Ves Touškov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Ves Touškov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.