Výsledky komunálních voleb 2018: Komárov

100 % okrsků sečteno
49.1 % volební účast
100 %

"Komárovjáci 2018"

"Komárovjáci 2018"

100 %

Vyberte město

Zvolení zastupitelé v obci Komárov (celkem 7 zastupitelů)

"Komárovjáci 2018" (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Maria Zapletalová

pořadí na kandidátce: 1

17.9 % (119 hlasů)

2

Karel Dědič

pořadí na kandidátce: 2

14.6 % (97 hlasů)

3

MgA. Renáta Vránová

pořadí na kandidátce: 3

14.0 % (93 hlasů)

4

Libuše Winkler Chytilová

pořadí na kandidátce: 4

13.7 % (91 hlasů)

5

Dalibor Skoupil

pořadí na kandidátce: 5

12.2 % (81 hlasů)

6

Vítězslav Horák

pořadí na kandidátce: 6

14.3 % (95 hlasů)

7

Markéta Gurská

pořadí na kandidátce: 7

13.5 % (90 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Komárov

"Komárovjáci 2018"

1

Maria Zapletalová starostka, věk: 44 let

2

Karel Dědič instalatér, věk: 34 let

3

MgA. Renáta Vránová PR a kurátorka, věk: 27 let

4

Libuše Winkler Chytilová skladnice, věk: 41 let

5

Dalibor Skoupil technik, věk: 46 let

6

Vítězslav Horák student, věk: 22 let

7

Markéta Gurská administrativní pracovnice, věk: 37 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Senát je dobře placené odkladiště neúspěšných politiků. Zbytečná instituce, zdůraznil Zeman

Senát je elegantní a dobře placené odkladiště neúspěšných politiků, řekl prezident Miloš Zeman na konto horní komory parlamentu. V nedělní povolební Partii Terezie Tománkové se opřel nejen do šéfa Senátu Miloše Vystrčila, který ve svém obvodu postoupil do druhého kola hlasování, ale také do svých někdejších prezidentských protikandidátů. O horní komoře prezident rovněž řekl, že je to „zbytečná až škodlivá instituce“.

Komunální politika je jako swingers party, říká expert. V Praze ale harakiri od Spolu nečeká

Přestože komunální volby obvykle probíhají jako „politická swingers party“, kde se na stranickou příslušnost příliš nehledí, v Praze toto nehrozí, jelikož vedení vládních stran nedopustí koalici Spolu s hnutím ANO, která by mohla být pro koalici zdrcující. V pořadu 360° to řekl politický expert Petros Michopulos. Také podle komentátorky Lenky Zlámalové se nakonec lídr pražského Spolu Bohuslav Svoboda (ODS) a pirátský kapitán Zdeněk Hřib (Piráti) dokážou přenést přes vyostřenou předvolební kampaň. Politika je podle ní divadlo.

Škrábání pravou rukou za levým uchem a 40 let s jednou manželkou. Co padlo v nedělní Partii?

Nedělní Partie Terezie Tománkové po komunálních a senátních volbách přinesla ostrou výměnu názorů i vyhrocené hádky. Tématem ovšem nebyly jen komunální a senátní volby. Lidovecký ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka se pustil do šéfa SPD Tomia Okamury kvůli skákání do řeči. Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) si zase rýpnul do exministryně financí Aleny Schillerové (ANO), že ji ve volbách na domácí půdě nepodpořilo moc lidí. Vybrali jsme pro vás nejlepší hlášky z Partie.

Že chce být Babiš premiérem? Nemá právo to říkat, když mou nabídku odmítl, zlobí se Zeman

Andrej Babiš nemá právo říkat, že chce být premiérem, když mou nabídku odmítl, zlobil se v nedělním pořadu Partie Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS prezident Miloš Zeman. Reagoval na slova šéfa hnutí ANO, který se poslední dobou několikrát nechal slyšet, že mu premiérská role sedí víc než zvažovaná prezidentská a že prioritou hnutí je, aby se vrátilo do vlády.

Hřib přirovnáním Svobody k prasečí chřipce překročil mez. Může ho to stát místo, říká expert

Mezi představiteli koalice Spolu, která vyhrála volby v Praze, panuje většinová shoda na tom, že by chtěli koalici v hlavním městě složit na základě vzoru vládní pětikoalice. V médiích se však diskutuje, zda takové spolupráci nebudou škodit spory mezi lídrem Spolu Bohuslavem Svobodou (ODS) a dosavadním pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), kteří si šli během kampaně tvrdě po krku. Profesionální vyjednavač Radim Pařík v pořadu 360° mimo jiné radil, co by oba politici měli udělat, aby mohla koalice bez problému vzniknout.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Komárov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Komárov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.