Výsledky komunálních voleb 2018: Líšná

100 % okrsků sečteno
47.37 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Líšná

Sdružení nezávislých kandidátů Líšná

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BělotínBeňovBezuchovBochořBohuslávkyBrodek u PřerovaBukBýškoviceČechyČelechoviceČernotínCísařovCitovDobrčiceDolní NětčiceDolní TěšiceDolní ÚjezdDomaželiceDřevohosticeGrymovHlinskoHorní MoštěniceHorní NětčiceHorní TěšiceHorní ÚjezdHrabůvkaHradčanyHraniceHustopeče nad BečvouJezerniceJindřichovKladníkyKlokočíKojetínKokoryKřenoviceKřtomilLazníčkyLazníkyLhotaLhotkaLipník nad BečvouLipováLíšnáLobodiceLuboměř pod StrážnouMalhoticeMěrovice nad HanouMilenovMilotice nad BečvouNahošoviceNelešoviceOldřichovOlšovecOpatoviceOplocanyOprostoviceOsek nad BečvouParšovicePartutovicePavlovice u PřerovaPodolíPolkovicePolomPotštátPřerovPřestavlkyProseniceProvodoviceRadíkovRadkova LhotaRadkovyRadotínRadslaviceRadvaniceRakovŘíkoviceRokytniceRouskéŠišmaSkaličkaSoběchlebySobíškyŠpičkyStará VesStříbrniceStřítež nad LudinouSušiceTeplice nad BečvouTovačovTroubkyTučínTuroviceTýn nad BečvouUhřičiceÚstíVeselíčkoVěžkyVlkošVšechoviceVýklekyZábeštní LhotaŽákoviceZámrskyŽelatovice

Zvolení zastupitelé v obci Líšná (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Líšná (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Hana Lounová

pořadí na kandidátce: 1

16.2 % (81 hlasů)

2

Miloslava Tomčíková

pořadí na kandidátce: 3

14.8 % (74 hlasů)

3

Helena Jasníková

pořadí na kandidátce: 7

14.4 % (72 hlasů)

4

Lubomír Vinklárek

pořadí na kandidátce: 2

13.0 % (65 hlasů)

5

Jan Vozák

pořadí na kandidátce: 4

12.0 % (60 hlasů)

6

Mgr. Ludmila Pospíšilová

pořadí na kandidátce: 5

9.8 % (49 hlasů)

7

Lenka Ospalíková

pořadí na kandidátce: 6

11.2 % (56 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Líšná

Sdružení nezávislých kandidátů Líšná

1

Hana Lounová starostka obce Líšná, věk: 39 let

2

Lubomír Vinklárek stavební technik, věk: 53 let

3

Miloslava Tomčíková důchodce, věk: 60 let

4

Jan Vozák důchodce, věk: 63 let

5

Mgr. Ludmila Pospíšilová živnostník, věk: 62 let

6

Lenka Ospalíková důchodce, věk: 61 let

7

Helena Jasníková péče o osobu blízkou, věk: 44 let

8

Eliška Frydrychová, DiS. rodičovská dovolená, věk: 30 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Drtivá prohra i konec v politice. Čeho se Babiš bojí a proč na Hrad možná kandidovat nebude?

Bojí se drtivé prohry, která by znamenala konec v politice, svou roli hraje i probíhající soud, věk nebo vidina premiérského křesla. Češi už několik měsíců spekulují o tom, zda poslanec, bývalý premiér a šéf ANO Andrej Babiš bude v lednových volbách kandidovat na prezidenta. Poslední dobou totiž přibývá hlasů, podle nichž se do boje o Hrad nakonec nezapojí. Proč by se tak mohl rozhodnout?

Pospíšil se opřel do Pirátů: Nejsou nám nadřazení, přesto si diktují. Jednají nečestně

Povolební vyjednávání v Praze jsou teprve na začátku, už nyní však přichází první střety. Piráti, kteří ve volbách obsadili třetí místo, vítězné koalici Spolu diktují podmínky. S tím zvolený zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09) v pořadu 360° silně nesouhlasil. Možnému spojenci vyčítá, že jedná nečestně a v médiích zmiňuje pouze tu nejlíbivější podmínku.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Líšná sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Líšná a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.