
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Cyklista zemřel při tragické nehodě na Zlínsku. Srazilo ho auto na kruhovém objezdu
Zfetovaný mladík napadl recepční nevěstince na Tachovsku. Pak najel do budovy autem
Zemřela legenda Eurovize. Pohledné blondýně kdysi teroristé z IRA vyhrožovali zabitím
Předvolební průzkumy? Ještě se asi budeme divit. Je možné, že se hranice prolomí, tvrdí Šídlo
Jarní úklid v účtech za energie: Jak změnit dodavatele? Snadno, nebojte se složitého papírování
Mléko je nejdražší od revoluce, dovolit si ho ale můžeme více. Expert popsal zásadní změny
Špatné zprávy pro Ukrajinu. USA nedodají další zbraně, chtějí uznat ruskou kontrolu nad Krymem
70,31 %
70,31 %
Sdružení nezávislých kandidátů pro Bukovany
29,69 %
Sdružení nezávislých kandidátů pro Bukovany
29,69 %
1
Ing. Ivana Vančurová
pořadí na kandidátce: 1
16,20 % (218 hlasů)
2
Ing. Jan Machalka
pořadí na kandidátce: 2
13,75 % (185 hlasů)
3
Ing. Martin Köhler
pořadí na kandidátce: 3
14,27 % (192 hlasů)
4
Pavla Sittová, DiS.
pořadí na kandidátce: 4
13,82 % (186 hlasů)
5
Mgr. Josef Čurda
pořadí na kandidátce: 5
14,20 % (191 hlasů)
1
Ing. Lubomír Šperka
pořadí na kandidátce: 2
20,07 % (114 hlasů)
2
Žaneta Brablík Himrová
pořadí na kandidátce: 1
19,89 % (113 hlasů)
1
Ing. Ivana Vančurová starostka obce, věk: 52 let
2
Ing. Jan Machalka bankovní specialista, věk: 47 let
3
Ing. Martin Köhler IT konzultant, věk: 29 let
4
Pavla Sittová, DiS. zubní technik, věk: 22 let
5
Mgr. Josef Čurda IT konzultant, věk: 43 let
6
Kateřina Vybíralová vychovatelka ZŠ, věk: 45 let
7
Pavel Chudík vrchní mistr tratí, věk: 56 let
1
Žaneta Brablík Himrová asist. pedagoga, šk. asistentka, předs.sp.Buko-toč, věk: 41 let
2
Ing. Lubomír Šperka technolog, člen spolku Buko-toč, z.s., věk: 45 let
3
Mgr. Andrea Šperková asistent.přednosty, člen spolku Buko-toč, z.s., věk: 42 let
4
Romana Samková cukrářka, člen spolku Buko-toč, z.s., věk: 31 let
5
Marie Berková služby v zeměděl., člen spolku Buko-toč, z.s., věk: 37 let
6
David Dombi student VŠ, věk: 22 let
V mých očích už ODS neexistuje, vidím jenom koalici Spolu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl lídr pražských Motoristů a někdejší vlivný člen ODS Boris Šťastný. Podle něj občanští demokraté upustili od základních ideových principů, na nichž dříve stavěli. Šťastný se kromě jiného rozpovídal o některých bývalých spolustranících. Ministryně obrany Jany Černochové si podle svých slov váží. Vrátil se i k nedávnému sporu, který vedl na sociálních sítích s expremiérem Mirkem Topolánkem.
Úspěšná vláda tvořená hnutím ANO a ODS je možná, jen by v ní nesměli sedět Andrej Babiš ani Petr Fiala. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl politolog Lukáš Jelínek. Podle něj by ale takové spojení mohlo mít negativní dopad na tuzemskou politickou kulturu.
Senátor Václav Láska (SEN 21) se na sociálních sítích ostře pustil do předsedkyně SOCDEM Jany Maláčové. Ta si podle něj podala přihlášku do soutěže „nejvěrnější Putinova služka“. Láska tímto způsobem reagoval na komentář, který politička věnovala vicepremiérovi Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL). „Mnohem větší hrozbou pro Česko je vaše vláda než Putin a Rusko, to nám lidé na ulici říkají,“ tvrdila exministryně práce.
Přál bych si, aby se Filip Turek vrátil do České republiky a aby kandidoval do Sněmovny. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Boris Šťastný. Lídr pražských Motoristů a bývalý člen ODS se kromě jiného rozpovídal o politické konkurenci. Proč je podle něj SPD zcela nečitelným hnutím? Jak nahlíží na spory, které v poslední době vedl s expremiérem Mirkem Topolánkem na sociálních sítích? A láká odpadlíka z ODS Jana Zahradila na pražskou kandidátku Motoristů?
Volby do Sněmovny by vyhrálo hnutí ANO, obdrželo by 31,6 procenta hlasů a 75 mandátů. Vyplývá to z pravidelného výzkumu, který vypracoval STEM pro CNN Prima NEWS. Na druhém místě je koalice Spolu s necelými 20 procenty. Třetí příčka náleží Starostům, kterým STEM predikuje téměř 12 procent. Kromě čtvrté SPD by se do dolní komory Parlamentu probojovali ještě Piráti, Motoristé sobě a hnutí Stačilo!.
Česko výrazně pomáhá Ukrajině ohledně vstupních procesů do Evropské unie – ta ji může nejvíce pomoci tím, že napadenou zemi přijme do svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedla předsedkyně Mladých starostů a nezávislých Zdena Kašparová, která v Olomouckém kraji startuje do sněmovních voleb z třetího místa kandidátky. Také je přesvědčená, že bez mladých lidí v dolní komoře Parlamentu se budou mezigenerační příkopy jen prohlubovat. Zmínila i hlavní přínos ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN).
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living