Výsledky komunálních voleb 2018: Chýstovice

100 % okrsků sečteno
81.25 % volební účast
58.9 %

Nezávislí kandidáti obce Chýstovice č. 2

Nezávislí kandidáti obce Chýstovice č. 2

58.9 %

41.1 %

Nezávislí kandidáti obce Chýstovice č. 1

Nezávislí kandidáti obce Chýstovice č. 1

41.1 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
ArneštoviceBácoviceBěláBohdalínBořeticeBořetínBožejovBratřiceBudíkovBuřeniceBystráČáslavskoČastrovČejovČelistnáČernovČernoviceČervená ŘečiceCetorazChyšnáChýstoviceČížkovDehtářeDobrá VodaDobrá Voda u PacovaDuboviceDůlHojanoviceHojoviceHořepníkHořiceHorní CerekevHorní RápoticeHorní VesHumpolecJankovJežovJiřiceKalištěKámenKamenice nad LipouKejžliceKoberoviceKojčiceKomoroviceKošeticeKrasíkoviceKřečKřeloviceKřešínLeskoviceLesnáLhota-VlaseniceLibkova VodaLidmaňLitohošťLukavecMartinice u OnšovaMezilesíMeznáMladé BříštěMnichMoravečMysletínNová BukováNová CerekevNový RychnovObrataňOlešnáOndřejovOnšovPacovPavlovPelhřimovPíšťPočátkyPolesíPošnáProsečProseč pod KřemešníkemPutimovŘečiceRodinovRovnáRynárecSalačova LhotaSamšínSedliceSenožatyStaré BříštěStojčínStřítežStřítež pod KřemešníkemSvépraviceSyrovTěchobuzTěmiceÚstrašínÚtěchoviceÚtěchovice pod StražištěmÚtěchovičkyVčelničkaVelká ChyškaVelký RybníkVeseláVěžnáVojslaviceVokovVyklanticeVyskytnáVysoká LhotaVystrkovZachotínZajíčkovŽelivZhořecŽirovŽirovniceZlátenka

Zvolení zastupitelé v obci Chýstovice (celkem 7 zastupitelů)

Nezávislí kandidáti obce Chýstovice č. 2 (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Drahoslav Kamarýt

pořadí na kandidátce: 3

28.9 % (22 hlasů)

2

Ladislav Čermák

pořadí na kandidátce: 1

26.3 % (20 hlasů)

3

Jaroslav Karda

pořadí na kandidátce: 2

22.4 % (17 hlasů)

4

Kristýna Fraňková

pořadí na kandidátce: 4

22.4 % (17 hlasů)

Nezávislí kandidáti obce Chýstovice č. 1 (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Bc. Jan Hunal

pořadí na kandidátce: 3

41.5 % (22 hlasů)

2

Milan Roubal

pořadí na kandidátce: 2

30.2 % (16 hlasů)

3

Jiří Bareš

pořadí na kandidátce: 4

28.3 % (15 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Chýstovice

Nezávislí kandidáti obce Chýstovice č. 2

1

Ladislav Čermák zootechnik, věk: 53 let

2

Jaroslav Karda důchodce, věk: 60 let

3

Drahoslav Kamarýt obráběč kovů, věk: 53 let

4

Kristýna Fraňková mzdová účetní, věk: 22 let

Nezávislí kandidáti obce Chýstovice č. 1

1

Antonín Sháněl důchodce, věk: 65 let

2

Milan Roubal OSVČ, věk: 39 let

3

Bc. Jan Hunal student, věk: 25 let

4

Jiří Bareš důchodce, věk: 72 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Hřib přirovnáním Svobody k prasečí chřipce překročil mez. Může ho to stát místo, říká expert

Mezi představiteli koalice Spolu, která vyhrála volby v Praze, panuje většinová shoda na tom, že by chtěli koalici v hlavním městě složit na základě vzoru vládní pětikoalice. V médiích se však diskutuje, zda takové spolupráci nebudou škodit spory mezi lídrem Spolu Bohuslavem Svobodou (ODS) a dosavadním pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti), kteří si šli během kampaně tvrdě po krku. Profesionální vyjednavač Radim Pařík v pořadu 360° mimo jiné radil, co by oba politici měli udělat, aby mohla koalice bez problému vzniknout.

Lepší SPD než kmotři z ODS a TOP 09. Zakládající člen Pirátů vyzval k vendetě v Plzni

Aktualizováno

Plzeňští Piráti v krajském městě zamýšleli koalici s hnutím ANO a STAN i s kontroverzní podporou od dvou zastupitelů za SPD. Proti tomu se však ohradil předseda Pirátů Ivan Bartoš. Strana po nedělním jednání nakonec došla k závěru, že se o podporu SPD neopře. Jeden ze zakládajících členů Pirátů Dalibor Záhora, který je ostrým kritikem plzeňské ODS i TOP 09, si spolupráci s SPD na komunální úrovni představit uměl.

Okamura ke svému přešlapu: Měl jsem volební lístek pro Růžičku ještě roztrhat a sníst?

Šéf SPD Tomio Okamura už druhý den obhajuje svůj protestní hlas pro znovuzvoleného senátora Jiřího Růžičku. Ten obhájil svůj post v horní komoře parlamentu již v prvním kole. Ačkoliv Okamura volební lístek přeškrtal a natrhnul, stále pravděpodobně platil. „Měl jsem ten lístek ještě zmuchlat? Sníst? Roztrhat na kusy? Ještě něčím polít? Hlavně jsem rád, že jsem vyjádřil nesouhlas s politikou vlády Petra Fialy (ODS),“ doplnil pobaveně Okamura v povolební Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Chýstovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Chýstovice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.