Výsledky komunálních voleb 2018: Mazelov

100 % okrsků sečteno
60.12 % volební účast
18.5 %

Štěpánka Chudá

Štěpánka Chudá

18.5 %

14.3 %

Vladimíra Vejvarová

Vladimíra Vejvarová

14.3 %

13.8 %

Jiří Chýna

Jiří Chýna

13.8 %

12.3 %

Pavel Čečka

Pavel Čečka

12.3 %

12.3 %

Ivana Bartošová

Ivana Bartošová

12.3 %

11 %

Petr Jindra

Petr Jindra

11 %

9 %

Ondřej Jindra

Ondřej Jindra

9 %

9 %

Jiří Vosejpka

Jiří Vosejpka

9 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Mazelov (celkem 7 zastupitelů)

Štěpánka Chudá (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Štěpánka Chudá

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (74 hlasů)

Vladimíra Vejvarová (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Vladimíra Vejvarová

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (57 hlasů)

Jiří Chýna (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Jiří Chýna

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (55 hlasů)

Pavel Čečka (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Pavel Čečka

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (49 hlasů)

Ivana Bartošová (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Ivana Bartošová

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (49 hlasů)

Petr Jindra (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Petr Jindra

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (44 hlasů)

Ondřej Jindra (zisk 1 z 7 zastupitelů)

1

Ondřej Jindra

pořadí na kandidátce: 1

100.0 % (36 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Mazelov

Štěpánka Chudá

1

Štěpánka Chudá ekonomka, věk: 51 let

Vladimíra Vejvarová

1

Vladimíra Vejvarová mistrová, věk: 43 let

Jiří Chýna

1

Jiří Chýna operátor CNC, věk: 47 let

Pavel Čečka

1

Pavel Čečka sanitář, věk: 48 let

Ivana Bartošová

1

Ivana Bartošová asistentka manažera, věk: 40 let

Petr Jindra

1

Petr Jindra číšník, věk: 32 let

Ondřej Jindra

1

Ondřej Jindra elektrikář, věk: 30 let

Jiří Vosejpka

1

Jiří Vosejpka řidič, věk: 41 let

Nejnovější příspěvky k tématu

O podporu koalice Spolu nestojím, řekl Hilšer. Rozhodnutí Fialova týmu ho ale překvapilo

Koalice Spolu vlastního kandidáta na Hrad nenominuje, podpoří místo toho trojici nezávislých adeptů. Není mezi nimi Marek Hilšer, senátor, který kandidoval už před pěti lety. Toho rozhodnutí vládní koalice podpořit ne jednoho, ale hned trojici kandidátů překvapilo. Řekl to v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Sám však o pomoc jakékoliv politické strany podle svých slov nestojí. Podobně se vyjádřila i Nerudová, kterou však premiér Petr Fiala (ODS) jako vhodnou kandidátku zmínil.

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Mazelov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Mazelov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.