Výsledky komunálních voleb 2018: Nišovice

100 % okrsků sečteno
66.1 % volební účast
60.7 %

PRO NIŠOVICE

PRO NIŠOVICE

60.7 %

39.3 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE NIŠOVICE

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE NIŠOVICE

39.3 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BavorovBělčiceBezdědoviceBílskoBlatnáBratroniceBřezíBudyněBuziceČečeloviceCehniceČejeticeČepřoviceČesticeChelčiceChlumChobotChrášťoviceČíčeniceDoubraviceDrachkovDrahoniceDrážovDřešínDroužeticeHajanyHájekHlupínHorní PoříčíHornosínHosloviceHošticeJinínKadovKaleniceKatoviceKladrubyKoceloviceKrajníčkoKraselovKrašloviceKrejniceKrty-HradecKuřimanyKváskoviceLažánkyLažanyLibějoviceLiběticeLitochoviceLnářeLomMačkovMaleniceMečichovMěkynecMilejoviceMiloňoviceMnichovMutěniceMyšticeNebřehoviceNěmčiceNěměticeNihošoviceNišoviceNová VesNovosedlyOsekParačovPivkovicePohorovicePracejovicePřechovicePředmířPřední ZborovicePředslavicePřešťoviceRadějoviceRadomyšlRadošoviceŘepiceRovnáSedliceSkálySkočiceŠkvořeticeSlaníkSousedoviceŠtěchoviceŠtěkeňStožiceStrakoniceStrašiceStřelské HošticeStrunkovice nad VolyňkouTchořoviceTřebohosticeTřešoviceTruskoviceÚlehleÚniceUzeniceUzeničkyVacoviceVelká TurnáVodňanyVoleniceVolyněZáboříZahorčiceZvotoky

Zvolení zastupitelé v obci Nišovice (celkem 7 zastupitelů)

PRO NIŠOVICE (zisk 4 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Hana Váňová

pořadí na kandidátce: 1

18.1 % (81 hlasů)

2

Karel Bělohlav

pořadí na kandidátce: 2

17.9 % (80 hlasů)

3

Václav Kalianko

pořadí na kandidátce: 4

15.0 % (67 hlasů)

4

Mgr. Lenka Kunešová

pořadí na kandidátce: 5

13.2 % (59 hlasů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE NIŠOVICE (zisk 3 z 7 zastupitelů)

1

Ing. Roman Balík

pořadí na kandidátce: 5

19.7 % (57 hlasů)

2

Petr Pacák

pořadí na kandidátce: 2

16.3 % (47 hlasů)

3

Ing. Jaroslav Hodonický

pořadí na kandidátce: 1

15.2 % (44 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Nišovice

PRO NIŠOVICE

1

Ing. Hana Váňová vedoucí pošty, věk: 51 let

2

Karel Bělohlav dělník, věk: 52 let

3

Ing. Marie Radová učitelka, věk: 51 let

4

Václav Kalianko soukromý zemědělec, věk: 38 let

5

Mgr. Lenka Kunešová učitelka, věk: 37 let

6

Roman Čihák obchodník, věk: 48 let

7

Nikola Němcová operátorka výroby, věk: 35 let

8

Tomáš Němec řidič, věk: 34 let

9

Roman Kůs soukromý podnikatel, věk: 51 let

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE NIŠOVICE

1

Ing. Jaroslav Hodonický technik, věk: 51 let

2

Petr Pacák vedoucí údržby, věk: 37 let

3

Stanislav Lukeš podnikatel, věk: 42 let

4

Jan Myška policista, věk: 39 let

5

Ing. Roman Balík statik, věk: 43 let

6

Ivana Dušková pedikérka, věk: 52 let

7

Mgr. Petra Balíková pracovnice dětského klubu, věk: 41 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte Co na to premiér: Fiala zodpoví dotazy k cenám energií i prezidentské volbě

CNN Prima NEWS odvysílá 5. října již druhý speciál „Co na to premiér“ s předsedou vlády Petrem Fialou (ODS). Na pravidelné rozhovory s premiérem se mohou diváci těšit každou první středu v měsíci. Moderátoři se budou Fialy ptát na aktuální politickou situaci a problémy, které lidi v mimořádně náročném období tíží. Půlhodinový pořad odvysílá živě CNN Prima NEWS ve středu od 21 hodin.

Horáček: Prezidentské volby jsou jako soutěž talentů. Emoce vítězí nad střízlivým posouzením

Jsem rád, že vláda zmínila občanské kandidáty, kteří nemají politické pozadí, hodnotil úterní oznámení koalice Spolu někdejší prezidentský kandidát Michal Horáček. ODS, TOP 09 a KDU-ČSL totiž oznámily, že do voleb nevyšlou žádného stranického kandidáta. Nepřímo ale podpoří senátora Pavla Fischera, ekonomku Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Největší šance má podle Horáčka ten, kdo zapůsobí na veřejnost svou osobností podobně, jako tomu je v talentové soutěži.

KOMENTÁŘ: Vláda nepřekročila svůj stín a vzdala boj o Hrad. Podtrhne českou malost Babiš?

Postavíme do prezidentské volby, na jednu z nejvýznamnějších politických funkcí v zemi, vlastní silnou osobnost. Tak se ještě začátkem léta holedbali čelní politici koalice Spolu. Úterý ukázalo, že je všechno jinak. Premiér a šéf občanských demokratů Petr Fiala vyslal v nudném projevu několik nic neříkajících signálů, že Spolu sice nikoho přímo nepodporuje, nepřímo už ale ano, a to je tak zhruba vše. Jestli se stejně zachová i hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem, půjde o obrovské zklamání a potvrzení malosti současné české politiky.

Půjde Babiš do boje o Hrad? Expremiér kvůli vydání novin znovu změnil termín oznámení

Bývalý premiér Andrej Babiš znovu změnil datum oznámení, zda bude kandidovat na prezidenta, případně koho hnutí ANO do souboje o Pražský hrad vyšle. Dříve šéf hnutí tvrdil, že rozhodnutí padne v září letošního roku. Poté v den vzniku samostatného československého státu 28. října. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS nyní řekl, že to nakonec udělá 26. října. Podle svých slov si uvědomil, že by se jeho kandidatura objevila v denním tisku až s velkým zpožděním. Svátek totiž připadá na pátek a o víkendu většina deníků nevychází.

Sledujte ZÁZNAM: Jak se koalice Spolu staví k prezidentským volbám?

Koalice Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) v úterý v Brně oznámí, jaký postoj zaujme k prezidentským volbám. Podle informací CNN Prima NEWS podpoří stávajícího kandidáta. Vybírat měla mezi generálem Petrem Pavlem, senátorem Pavlem Fischerem a ekonomkou Danuší Nerudovou. Tiskovou konferenci sledujte od 12 hodin v televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.

Celkové výsledky komunálních voleb 2018 pro obec Nišovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Nišovice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.