
Mladých s rakovinou přibývá, příčin je celá řada, řekl Prymula. Zdůraznil význam prevence
Mladých s rakovinou přibývá, příčin je celá řada, řekl Prymula. Zdůraznil význam prevence
MotoGP se do Brna vrátí v červnu. Promotér šampionátu zveřejnil kalendář na příští rok
Nová povinnost pro majitele fotovoltaických elektráren. Na jaké změny si dát pozor?
MotoGP se do Brna vrátí v červnu. Promotér šampionátu zveřejnil kalendář na příští rok
Opilý cizinec sexuálně napadl průvodkyni v kutnohorském muzeu. Křikem si přivolala pomoc
Strakonice zamořil dusivý kouř z továrny. Škrábe v krku a štípe v očích, bouří se lidé
Bizarní závěr vyšetřování: Za zřícení letadla mohlo paroží na křídle a spousta losího masa
Malebné švýcarské letovisko ohrožuje ničivý sesuv půdy. Člověku docházejí slova, říká starosta
REPORTÁŽ: Revoluční nálada ve Lvově. Hanba, nebudeme mlčet i smrt diktatuře, křičí mladí lidé
Léto plné politických slibů: Strany před volbami tvrdě bojují o voliče. Co chtějí změnit?
Macinka: Přísaze jsme dali šanci, sama se vyautovala. Pro podporu vlády máme podmínky
Kolář: Přísaha je odsouzena k volebnímu krachu. Koho znáte kromě Šlachty, tázal se Jelínek
Nová povinnost pro majitele fotovoltaických elektráren. Na jaké změny si dát pozor?
Energošmejdi opět útočí ve velkém. Jak se proti stále důmyslnějším podvodníkům bránit?
Kalkulace a úspory za energie: Kolik nás stojí letní komfort v domácím bazénu?
Nejlevnější pohonné hmoty jsou na jihu Čech. Benzin mírně zdražil, i tak je levnější než loni
Kritizovaný obchod Naše síťovka v budově ministerstva končí. Stát hledá nového nájemce
Bitcoinová mánie nepolevuje. Za lámáním rekordů stojí Trump i zájem velkých firem
REPORTÁŽ: Revoluční nálada ve Lvově. Hanba, nebudeme mlčet i smrt diktatuře, křičí mladí lidé
Mrazivé záběry z Pokrovsku: Okupanti pochodují na smrt. „Ničitelé červů“ brzdí klíčový průlom
Šándor: Trump neumí na Putina přitlačit. Míru předchází tajná jednání, připomněl Zrno
26,16 %
26,16 %
23,36 %
23,36 %
17,75 %
17,75 %
14,95 %
14,95 %
7,47 %
7,47 %
2,80 %
2,80 %
1,86 %
1,86 %
1,86 %
1,86 %
SPOZ
1,86 %
SPOZ
1,86 %
Změna
0,93 %
Změna
0,93 %
Úsvit
0,93 %
Úsvit
0,93 %
Přísaha se sama vyautovala. Neučinila pragmatické politické rozhodnutí, které jsme jí nabídli. Předseda Motoristů sobě Petr Macinka nastínil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS, jak vypadalo poslední jednání s hnutím Roberta Šlachty. Avizoval, že hlavním cílem je, aby kabinet Petra Fialy (ODS) skončil po volbách v opozici. Šéf strany rovněž zdůraznil, že Motoristé mají jasné podmínky, pokud budou osloveni o podporu nové vlády.
Přísaha Roberta Šlachty je odsouzena k volebnímu krachu a bude ráda, pokud ve volbách dosáhne na 1,5 procenta, která by jí zajistila alespoň volební příspěvek. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl komentátor MF Dnes Petr Kolář. Nechápe prý, proč Šlachta odmítl nabídku Motoristů sobě na volební spolupráci. Naopak politolog Lukáš Jelínek postoji předsedy mimoparlamentní strany rozumí. Důvod odmítnutí vidí v osobních konfliktech s představiteli Motoristů.
U vysokoškolských oborů, které nejsou jakkoliv perspektivní pro ekonomiku či nemají společenskovědní přínos, by stát neměl studentům platit školné. Na krizovém sjezdu Motoristů sobě se takto vyjádřil jejich lídr do sněmovních voleb v Moravskoslezském kraji Matěj Gregor, který toto sdělení později upřesnil na síti X. Ministerstvo školství uvedlo, že selektivní formu těchto poplatků podle oborů odmítá. Exministr Robert Plaga pro CNN Prima NEWS reagoval, že tyto návrhy ukazují, že Motoristé oblasti nerozumějí a snaží se „zoufale upoutat pozornost“.
Republiková rada hnutí Přísaha jednohlasně odmítla nabídku strany Motoristé sobě na spolupráci v letošních sněmovních volbách. Půjde do nich samostatně, informoval ve středu mluvčí hnutí Ondřej Požár. Podle Přísahy rozbili Motoristé společný projekt dřívějším prohlášením o samostatném postupu. Šéf Motoristů sobě Petr Macinka řekl, že nabídka byla pro Přísahu „velmi dobrá a slušná“. Dřívější vyjádření si podle něj Přísaha interpretovala mylně.
Stačilo! není nová levice. Používá staré metody a trpí komunistickým komplexem, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS poslanec STAN Petr Letocha. Narážel tak na některé situace, do kterých se zapojili politici Stačilo!, například na pondělní potyčku volebního lídra hnutí s aktivistou. Podle Konečné je to však současná vládní koalice, kdo trpí komunistickým komplexem.
Kromě Prahy by ANO vyhrálo nad Spolu ve všech krajích, vyplývá ze souhrnného modelu společnosti STEM pro CNN Prima NEWS, který pracuje s daty za letošní březen až červen. Každý kraj má ovšem svá specifika. Na západě a severozápadě Čech by třeba SPD s Trikolorou, Svobodnými a PRO přeskočila vládní volební koalici a umístila by se na druhé příčce. V jakých regionech se největší podpoře těší Stačilo! nebo Motoristé sobě?
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living