reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2017: Býšť

100 % okrsků sečteno
72.3 % volební účast
26.5 %

ANO

ANO

26.5 %

12.8 %

Piráti

Piráti

12.8 %

12.5 %

ODS

ODS

12.5 %

8.1 %

STAN

STAN

8.1 %

8 %

SPD

SPD

8 %

7.6 %

KDU-ČSL

KDU-ČSL

7.6 %

6.9 %

TOP 09

TOP 09

6.9 %

4.7 %

KSČM

KSČM

4.7 %

4.2 %

ČSSD

ČSSD

4.2 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BarchovBezděkovBorekBřehyBrlohBukovina nad LabemBukovina u PřeloučeBukovkaBýšťČasyČeperkaČepíČerná u BohdančeCholticeChotečChrtníkyChvaleticeChvojenecChýšťDašiceDolanyDolní ŘediceDolní RoveňDřítečDubanyHlavečníkHoliceHolotínHorní JeleníHorní ŘediceHrobiceJankoviceJaroslavJedousovJeníkoviceJezbořiceKasaliceKladruby nad LabemKojiceKostěniceKřičeňKuněticeLabské ChrčiceLány u DašicLázně BohdanečLibišanyLipolticeLitošiceMalé VýklekyMikuloviceMokošínMorašiceMoravanyNěmčiceNeratovOpatovice nad LabemOstřešanyOstřetínPardubice IPardubice IIPardubice IIIPardubice IVPardubice VPardubice VIPardubice VIIPardubice VIIIPlchPoběžovice u HolicPoběžovice u PřeloučePodůlšanyPravyPřeloučPřelovicePřepychyRábyŘečany nad LabemRohovládova BěláRohozniceRokytnoRybitvíSelmiceSemínSezemiceSlepoticeSopřečSovoluskySpojilSrchSrnojedyStaré HradištěStaré JesenčanyStaré ŽdániceStarý MateřovStéblováStojiceStrašovSvinčanySvojšiceTetovTřebosiceTrnávkaTrusnovTurkoviceUherskoÚhřetická LhotaÚjezd u PřeloučeÚjezd u SezemicUrbaniceValyVápnoVelinyVeselíVlčí HabřinaVolečVyšehněviceVysoké ChvojnoŽáraviceZdechoviceŽivanice

Kompletní výsledky pro město Býšť

ANO

strana získala 219 hlasů

26.51 %

strana získala 219 hlasů

Piráti

strana získala 106 hlasů

12.83 %

strana získala 106 hlasů

ODS

strana získala 103 hlasů

12.46 %

strana získala 103 hlasů

STAN

strana získala 67 hlasů

8.11 %

strana získala 67 hlasů

SPD

strana získala 66 hlasů

7.99 %

strana získala 66 hlasů

KDU-ČSL

strana získala 63 hlasů

7.62 %

strana získala 63 hlasů

TOP 09

strana získala 57 hlasů

6.9 %

strana získala 57 hlasů

KSČM

strana získala 39 hlasů

4.72 %

strana získala 39 hlasů

ČSSD

strana získala 35 hlasů

4.23 %

strana získala 35 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Stav prezidenta Zemana se díky léčbě mírně zlepšil, sdělila nemocnice

Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana se díky léčbě v posledních dvou dnech mírně zlepšil, oznámila to Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN). Sdělení zveřejnila s jeho svolením, uvedla na svém webu. Zeman je hospitalizován od neděle 10. října, podle jeho ošetřujícího lékaře a ředitele ÚVN Miroslava Zavorala jsou důvodem komplikace provázející jeho chronické onemocnění.

PŘEHLEDNĚ o Zemanově stavu: Časová osa od první hospitalizace po zveřejnění videa

Nejdiskutovanější téma po volbách v Česku? Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana, který více než týden leží na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Ústřední Vojenské nemocnice (ÚVN) v Praze. Předmětem sporů je i sled událostí. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila přehlednou časovou osu od první hospitalizace hlavy státu v září po čtvrteční zveřejnění videa, na kterém Zeman leží na nemocničním lůžku.

Babiš, Němcová, Paroubek. Kdo další by se mohl ucházet o Hrad, kdyby Zeman abdikoval?

Současná komplikovaná situace kolem zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana vyvolává řadu otázek. Pokud by byla hlava státu nucena kvůli svému zdravotnímu stavu abdikovat, musely by do 90 dnů proběhnout nové prezidentské volby. To by však znamenalo, že by z volebního klání byly v podstatě vyloučeni nepolitičtí kandidáti, kteří by neměli dostatek času pro sběr podpisů občanů.

reklama
Celkové výsledky parlamentních voleb 2017 pro obec Býšť sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Býšť. Můžete se také přepnout do výsledků voleb do Poslanecké sněmovny v jiných letech.