Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2017: Kvíčovice

100 % okrsků sečteno
60.93 % volební účast
35.7 %

STAN

STAN

35.7 %

19.8 %

ANO

ANO

19.8 %

10.4 %

KSČM

KSČM

10.4 %

9.9 %

SPD

SPD

9.9 %

7.7 %

Piráti

Piráti

7.7 %

6.6 %

ODS

ODS

6.6 %

4.4 %

ČSSD

ČSSD

4.4 %

2.2 %

TOP 09

TOP 09

2.2 %

1.1 %

KDU-ČSL

KDU-ČSL

1.1 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Kvíčovice

STAN

zisk 65 hlasů

35.7 %

zisk 65 hlasů

ANO

zisk 36 hlasů

19.8 %

zisk 36 hlasů

KSČM

zisk 19 hlasů

10.4 %

zisk 19 hlasů

SPD

zisk 18 hlasů

9.9 %

zisk 18 hlasů

Piráti

zisk 14 hlasů

7.7 %

zisk 14 hlasů

ODS

zisk 12 hlasů

6.6 %

zisk 12 hlasů

ČSSD

zisk 8 hlasů

4.4 %

zisk 8 hlasů

TOP 09

zisk 4 hlasů

2.2 %

zisk 4 hlasů

KDU-ČSL

zisk 2 hlasů

1.1 %

zisk 2 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Zvrat na čele prezidentského dostihu. Babiš opět přeskočil Pavla, Nerudová dotahuje

V prvním kole prezidentských voleb by nyní získal největší podporu předseda hnutí ANO Andrej Babiš, kterého by preferovalo 27 procent občanů. Následují generál Petr Pavel se ziskem 26,5 procenta hlasů a bývalá rektorka Danuše Nerudová s výsledkem 23,5 procenta. Ukázal to volební model společností Data Collect a Kantar CZ, jehož výsledky v neděli zveřejnila Česká televize (ČT). Další z kandidátů nepřekročili hranici šesti procent.

Bašta: Třeba mě mladí podpoří jako Schwarzenberga. Za komunistů jsem seděl s vrahy

Žádný spravedlivý mír v konfliktu Ruska s Ukrajinou nebude. Je absurdní, když se my Češi neustále pokoušíme jen o válečné řešení. To v dalším díle rozhovorů s prezidentskými kandidáty řekl pro CNN Prima NEWS Jaroslav Bašta, jehož do boje o Hrad nominovala SPD. Bývalý disident se rozpovídal nejen o Vladimiru Putinovi, ale i o své zkušenosti z těsné vězeňské cely, kterou za komunistického režimu dlouhé měsíce sdílel s vrahy.

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Celkové výsledky parlamentních voleb 2017 pro obec Kvíčovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Kvíčovice. Můžete se také přepnout do výsledků voleb do Poslanecké sněmovny v jiných letech.