Volební mapa okresů 2017

100 % okrsků sečteno
60.84 % volební účast
Zobrazte si výsledky najetím kurzoru myši na daný okres či klikněte pro zobrazení detailu.

Vyberte okres

Detailní mapu okresů s volebními výsledky můžete vidět na vašem osobním počítači.

Nejnovější příspěvky k tématu

Jurečka: Opozice je mimo realitu, děláme maximum. Mladí si mohou přivydělat i na brigádě

Kombinujeme více nástrojů, které pomáhají českým občanům. Zároveň ale musíme zvažovat, jaké příspěvky jsou nezbytně nutné, uvedl ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) v pořadu K věci. Proto příspěvek pro mladistvé nad 18 let vláda nezvažuje. Stejně jako jeho děti si prý pět tisíc mohou vydělat na brigádě. Ve vysílání CNN Prima NEWS také Jurečka hájil Fialův kabinet, zatímco opozice je podle něj mimo realitu.

Kdo nahradí Zemanovou na postu první dámy? Ve hře je Babišová, Pavlová, ale i jeden muž

Pražský hrad se příští rok dočká nové hlavy státu. Společně s prezidentem, který nahradí Miloše Zemana, přijde také první dáma, potažmo první muž, pokud z voleb vzejde nová prezidentka. Ve hře je hned několik známých i méně známých jmen, například Monika Babišová, Eva Pavlová, Dana Středulová či Lilia Khousnoutdinová. Podívejte se na profily možných prvních dam.

Podívejte se na výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2017 pomocí přehledné interaktivní volební mapy okresů České republiky. Získáte jedinečný přehled o územním rozložení podpory voličů politickým stranám a volebním koalicím a můžete se prokliknout do jednotlivých okresů.