Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2017: Čmelíny

100 % okrsků sečteno
55.96 % volební účast
37.7 %

ANO

ANO

37.7 %

18 %

KSČM

KSČM

18 %

13.1 %

ČSSD

ČSSD

13.1 %

13.1 %

SPD

SPD

13.1 %

8.2 %

STAN

STAN

8.2 %

4.9 %

ODS

ODS

4.9 %

3.3 %

Piráti

Piráti

3.3 %

1.6 %

Svobodní

Svobodní

1.6 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Čmelíny

ANO

zisk 23 hlasů

37.7 %

zisk 23 hlasů

KSČM

zisk 11 hlasů

18 %

zisk 11 hlasů

ČSSD

zisk 8 hlasů

13.1 %

zisk 8 hlasů

SPD

zisk 8 hlasů

13.1 %

zisk 8 hlasů

STAN

zisk 5 hlasů

8.2 %

zisk 5 hlasů

ODS

zisk 3 hlasů

4.9 %

zisk 3 hlasů

Piráti

zisk 2 hlasů

3.3 %

zisk 2 hlasů

Svobodní

zisk 1 hlasů

1.6 %

zisk 1 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Zvrat na čele prezidentského dostihu. Babiš opět přeskočil Pavla, Nerudová dotahuje

V prvním kole prezidentských voleb by nyní získal největší podporu předseda hnutí ANO Andrej Babiš, kterého by preferovalo 27 procent občanů. Následují generál Petr Pavel se ziskem 26,5 procenta hlasů a bývalá rektorka Danuše Nerudová s výsledkem 23,5 procenta. Ukázal to volební model společností Data Collect a Kantar CZ, jehož výsledky v neděli zveřejnila Česká televize (ČT). Další z kandidátů nepřekročili hranici šesti procent.

Bašta: Třeba mě mladí podpoří jako Schwarzenberga. Za komunistů jsem seděl s vrahy

Žádný spravedlivý mír v konfliktu Ruska s Ukrajinou nebude. Je absurdní, když se my Češi neustále pokoušíme jen o válečné řešení. To v dalším díle rozhovorů s prezidentskými kandidáty řekl pro CNN Prima NEWS Jaroslav Bašta, jehož do boje o Hrad nominovala SPD. Bývalý disident se rozpovídal nejen o Vladimiru Putinovi, ale i o své zkušenosti z těsné vězeňské cely, kterou za komunistického režimu dlouhé měsíce sdílel s vrahy.

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Celkové výsledky parlamentních voleb 2017 pro obec Čmelíny sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Čmelíny. Můžete se také přepnout do výsledků voleb do Poslanecké sněmovny v jiných letech.