Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2017: Želeč

100 % okrsků sečteno
63.76 % volební účast
24.1 %

ANO

ANO

24.1 %

17.6 %

KSČM

KSČM

17.6 %

16.9 %

SPD

SPD

16.9 %

10.1 %

KDU-ČSL

KDU-ČSL

10.1 %

7.6 %

ODS

ODS

7.6 %

6.1 %

STAN

STAN

6.1 %

6.1 %

Piráti

Piráti

6.1 %

5.4 %

ČSSD

ČSSD

5.4 %

2.5 %

Rozumní

Rozumní

2.5 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Želeč

ANO

zisk 67 hlasů

24.1 %

zisk 67 hlasů

KSČM

zisk 49 hlasů

17.6 %

zisk 49 hlasů

SPD

zisk 47 hlasů

16.9 %

zisk 47 hlasů

KDU-ČSL

zisk 28 hlasů

10.1 %

zisk 28 hlasů

ODS

zisk 21 hlasů

7.6 %

zisk 21 hlasů

STAN

zisk 17 hlasů

6.1 %

zisk 17 hlasů

Piráti

zisk 17 hlasů

6.1 %

zisk 17 hlasů

ČSSD

zisk 15 hlasů

5.4 %

zisk 15 hlasů

Rozumní

zisk 7 hlasů

2.5 %

zisk 7 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Nejdrsnější kampaň teprve přijde, mají jasno politologové. Popsali i strategii Babiše

O Hrad v lednu zabojuje devět kandidátů, z průzkumů však vyplývá, že reálnou šanci k postupu do druhého kola voleb mají pouze tři z nich: Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel a ekonomka Danuše Nedurová. Politologové Ladislav Cabada a Daniel Šárovec se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli, že jiné favority již neočekávají. Stejně tak se domnívají, že nejdrsnější kampaň uvidíme až na začátku ledna. Zároveň prozradili, jakou strategii předseda hnutí ANO vyznává.

Okamura útočí na Babiše: Hlasoval pro migranty a povinné očkování, má rád Brusel

Hlasoval pro povinné očkování, přijímání migrantů z Afghánistánu a je proti referendu o vystoupení z Evropské unie. Šéf opozičního hnutí SPD Tomio Okamura v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS slovně zaútočil na svého kolegu z opozice a šéfa ANO Andreje Babiše. Snažil se ukázat, jaký je rozdíl mezi dvěma opozičními kandidáty na prezidenta – expremiérem na jedné straně a poslancem Jaroslavem Baštou (SPD) na druhé.

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Celkové výsledky parlamentních voleb 2017 pro obec Želeč sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Želeč. Můžete se také přepnout do výsledků voleb do Poslanecké sněmovny v jiných letech.