reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2017: Županovice

100 % okrsků sečteno
41.82 % volební účast
39.1 %

KSČM

KSČM

39.1 %

30.4 %

SPD

SPD

30.4 %

17.4 %

ANO

ANO

17.4 %

8.7 %

Piráti

Piráti

8.7 %

4.3 %

TOP 09

TOP 09

4.3 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Kompletní výsledky pro město Županovice

KSČM

strana získala 9 hlasů

39.13 %

strana získala 9 hlasů

SPD

strana získala 7 hlasů

30.43 %

strana získala 7 hlasů

ANO

strana získala 4 hlasů

17.39 %

strana získala 4 hlasů

Piráti

strana získala 2 hlasů

8.69 %

strana získala 2 hlasů

TOP 09

strana získala 1 hlasů

4.34 %

strana získala 1 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Z šedé teorie do drsné reality. Jak „nudný profesor“ Fiala došel do Strakovy akademie

Aktualizováno

Když byl univerzitní profesor a někdejší ministr školství Petr Fiala v lednu 2014 zvolen šéfem ODS, očekávalo se od něj de facto jediné. Že bude jiný než jeho dva předchůdci – Mirek Topolánek a Petr Nečas. To se mu podařilo. Od prvně jmenovaného se zjevně lišil mírnou povahou a od obou faktem, že kolem Fialovy osoby nekroužili lidé z lobbistického podsvětí. Ani mnozí Fialovi příznivci však moc nevěřili, že by se tichý politolog mohl jednou stát premiérem.

reklama
Celkové výsledky parlamentních voleb 2017 pro obec Županovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Županovice. Můžete se také přepnout do výsledků voleb do Poslanecké sněmovny v jiných letech.