reklama

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2017: Honětice

100 % okrsků sečteno
59.62 % volební účast
58.1 %

ANO

ANO

58.1 %

19.4 %

KSČM

KSČM

19.4 %

16.1 %

SPD

SPD

16.1 %

3.2 %

TOP 09

TOP 09

3.2 %

3.2 %

KDU-ČSL

KDU-ČSL

3.2 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Honětice

ANO

strana získala 18 hlasů

58.06 %

strana získala 18 hlasů

KSČM

strana získala 6 hlasů

19.35 %

strana získala 6 hlasů

SPD

strana získala 5 hlasů

16.12 %

strana získala 5 hlasů

TOP 09

strana získala 1 hlasů

3.22 %

strana získala 1 hlasů

KDU-ČSL

strana získala 1 hlasů

3.22 %

strana získala 1 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

Nechceme Hřiba znovu primátorem, volá část Pirátů. Lidé se nám smějí za digitalizaci

Ani ne za rok (v říjnu 2022) čekají Česko další volby. Tentokrát půjde o komunální volby do obecních zastupitelstev, v nichž se volí i vedení Prahy, a bude se tak rozhodovat i o novém primátorovi. Piráti už na začátku prosince rozjeli debatu, zda by měl být znovu jejich lídrem současný primátor Zdeněk Hřib. Třetina straníků, kteří hlasovali, je proti a vyčítá mu nedostatečné plnění pirátského programu –⁠ především v oblasti dopravy a IT. Zda nakonec Hřib skutečně kandidátem Pirátů na primátora bude, se definitivně rozhodne do Vánoc.

Začal sběr podpisů za kandidaturu Babiše na Hrad. Premiér prý za iniciativou nestojí

V Praze odstartoval sběr podpisů za kandidaturu Andreje Babiše (ANO) na prezidenta. Podle informací webu iDNES.cz by v České republice mělo být v budoucnu až 50 podobných petičních stánků jako ten, který se objevil ve středu na pražském Andělu. Sám Babiš prý za iniciativou nestojí. Na dotaz CNN Prima NEWS, zda bude skutečně na Pražský hrad kandidovat, premiér v demisi odpověděl: „V tuto chvíli vám na to neodpovím, není to na stole. Nejdřív musíme předat vládu, potom budou Vánoce.“

Babiš prezidentem? Pokládat věnce a pronášet projevy by ho asi nebavilo, míní politolog

Andrej Babiš (ANO) má největší šanci stát se prezidentem České republiky. Pokud by se volby uskutečnily teď, dosluhující premiér by v druhém kole o funkci hlavy státu stál proti generálovi Petru Pavlovi, tvrdí průzkum agentury Median pro deník MF Dnes. „Babiš by musel po zvolení hodně klást věnce a pronášet projevy, to by ho asi tolik nebavilo. Ale zase by mohl být dál ve vysoké politice,“ zpochybňoval kandidaturu šéfa ANO v pořadu 360° na CNN Prima NEWS politolog Lukáš Jelínek.

reklama
Celkové výsledky parlamentních voleb 2017 pro obec Honětice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Honětice. Můžete se také přepnout do výsledků voleb do Poslanecké sněmovny v jiných letech.