Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny 2017: Štěnovice

100 % okrsků sečteno
67.94 % volební účast
26.8 %

ANO

ANO

26.8 %

15.2 %

ODS

ODS

15.2 %

11.1 %

Piráti

Piráti

11.1 %

9.8 %

SPD

SPD

9.8 %

7 %

ČSSD

ČSSD

7 %

6.9 %

TOP 09

TOP 09

6.9 %

5.6 %

STAN

STAN

5.6 %

5.6 %

KSČM

KSČM

5.6 %

3.2 %

KDU-ČSL

KDU-ČSL

3.2 %

Vyberte město

Kompletní výsledky pro město Štěnovice

ANO

zisk 278 hlasů

26.8 %

zisk 278 hlasů

ODS

zisk 157 hlasů

15.2 %

zisk 157 hlasů

Piráti

zisk 115 hlasů

11.1 %

zisk 115 hlasů

SPD

zisk 102 hlasů

9.8 %

zisk 102 hlasů

ČSSD

zisk 73 hlasů

7 %

zisk 73 hlasů

TOP 09

zisk 72 hlasů

6.9 %

zisk 72 hlasů

STAN

zisk 58 hlasů

5.6 %

zisk 58 hlasů

KSČM

zisk 58 hlasů

5.6 %

zisk 58 hlasů

KDU-ČSL

zisk 33 hlasů

3.2 %

zisk 33 hlasů

Nejnovější příspěvky k tématu

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Paroubek: Když jsem se dozvěděl, že Nerudová je ekonomka, málem jsem spadl ze židle

Do prezidentských voleb zbývá zhruba měsíc a půl a z předběžných průzkumů se zatím dají vyčíst tři hlavní favorité. Andrej Babiš, Petr Pavel a Danuše Nerudová. V odbornost poslední jmenované má ale velkou nedůvěru bývalý předseda vlády Jiří Paroubek. Sám byl prý v minulosti překvapený, že je vůbec ekonomka. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky parlamentních voleb 2017 pro obec Štěnovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Štěnovice. Můžete se také přepnout do výsledků voleb do Poslanecké sněmovny v jiných letech.