Výsledky komunálních voleb 2014: Báňovice

100 % okrsků sečteno
72.53 % volební účast
100 %

Sdružení nezávislých kandidátů Báňovice

Sdružení nezávislých kandidátů Báňovice

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BáňoviceBednárecBednárečekBlažejovBořetínBřezinaBudečBudíškoviceCepČervený HrádekČeské VeleniceČeský RudolecChlum u TřeboněČíměřCizkrajovČlunekDačiceDešnáDeštnáDívčí KopyDobrohošťDolní PěnaDolní ŽďárDomanínDoňovDrunčeDunajoviceDvory nad LužnicíFrahelžHadravova RosičkaHalámkyHamrHatínHeřmanečHorní MeziříčkoHorní NěmčiceHorní PěnaHorní RadouňHorní SkrýchovHorní SlatinaHospřízHrachovištěHříšiceJarošov nad NežárkouJilemJindřichův HradecKačlehyKamenný MalíkovKardašova ŘečiceKlecKostelní RadouňKostelní VydříKunžakLáseniceLodhéřovLomnice nad LužnicíLužniceMajdalenaNová BystřiceNová OlešnáNová VčelniceNová Ves nad LužnicíNovosedly nad NežárkouOkrouhlá RadouňPečPísečnéPístinaPlavskoPlešePluhův ŽďárPolštěPonědražPonědrážkaPopelínPříbrazRapšachRatibořRodvínovRosečRosičkaSlavoniceSmržovStaňkovStaré HobzíStaré Město pod LandštejnemStráž nad NežárkouStříbřecStřížoviceStrmilovStudenáSuchdol nad LužnicíSvětceTřeběticeTřeboňÚjezdecVelký RatmírovVícemilVišňováVlčetínecVolfířovVydříZáblatíZáhoříZahrádkyŽďárŽupanovice

Zvolení zastupitelé v obci Báňovice (celkem 7 zastupitelů)

Sdružení nezávislých kandidátů Báňovice (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Antonín Habr

pořadí na kandidátce: 2

13.5 % (54 hlasů)

2

Jan Habr

pořadí na kandidátce: 8

13.5 % (54 hlasů)

3

Ing. Lenka Neshybová

pořadí na kandidátce: 9

12.8 % (51 hlasů)

4

Ing. Vladimír Vaněk

pořadí na kandidátce: 3

12.3 % (49 hlasů)

5

Mgr. Jana Cvrčková

pořadí na kandidátce: 1

11.5 % (46 hlasů)

6

Marie Fučíková

pořadí na kandidátce: 4

11.0 % (44 hlasů)

7

František Habr

pořadí na kandidátce: 5

10.5 % (42 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Báňovice

Sdružení nezávislých kandidátů Báňovice

1

Mgr. Jana Cvrčková ředitelka ZŠ, věk: 46 let

2

Antonín Habr soukromý podnikatel, věk: 60 let

3

Ing. Vladimír Vaněk technik, věk: 58 let

4

Marie Fučíková referent logistiky, věk: 45 let

5

František Habr soukromý zemědělec, věk: 43 let

6

Roman Pešák dělník, věk: 38 let

7

Miroslav Habr dělník, věk: 57 let

8

Jan Habr důchodce, věk: 53 let

9

Ing. Lenka Neshybová chemik, věk: 45 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Zdechovský o zákulisí výběru na Hrad: Nerudovou chtěla Pekarová. Fischer na to nemá

Silného kandidáta na prezidenta jsme nenašli, Andreje Babiše (ANO) by porazil jen premiér Petr Fiala (ODS), prohlásil europoslanec a člen předsednictva KDU-ČSL Tomáš Zdechovský, když popsal, jak koalice Spolu hledala kandidáta na Hrad ze svých řad. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS promluvil o tom, zda lidovec Petr Hladík nastoupí na křeslo ministra pro životní prostředí, i o úspěších či neúspěších českého předsednictví v Radě Evropské unie.

WTF, neuznali mi ani vlastní podpis? zuří Janeček. Doplatil na škrabopis

Ministerstvo vnitra mi neuznalo ani vlastní podpis na petičním archu na kandidaturu na prezidenta, tvrdí podnikatel Karel Janeček. Jako důkaz ve čtvrtek sdílel na sociální sítě svůj podpis, dokumenty od ministerstva i svůj občanský průkaz. Problém byl zřejmě v tom, že matematik napsal nečitelně číslo občanky. Janeček se už ve středu odvolal u Nejvyššího správního soudu (NSS) a kontrolu podpisů u své kandidatury chce přezkoumat.

Krok vnitra může mít katastrofální dopad na prezidentskou volbu, bojí se exministr Svoboda

Nejvyšší správní soud obdržel v souvislosti s registračním procesem pro volbu prezidenta 13 podnětů. Jedním ze stěžovatelů je i Karel Diviš, kterému ministerstvo vnitra po kontrole napočítalo 49 884 podpisů. Pro uznání kandidatury by jich tak potřeboval o pouhých 116 více. Podle bývalého ministra vnitra a právníka Cyrila Svobody (KDU-ČSL) jde o těsný rozdíl a sám nechce domýšlet, jaké důsledky pro prezidentskou volbu by mohlo mít, kdyby Nejvyšší správní soud Divišově stížnosti vyhověl. Mluvil o tom v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

OBRAZEM: Dvojkolo i pečení cukroví. Kandidáti na Hrad tasí rodiny, jak jim to pomůže?

Partneři, děti, vnoučata, ale i sestřenice nebo rodiče. Prezidentští kandidáti v poslední době v kampaních na sociálních sítích čím dál tím častěji „tasí“ své rodiny, a snaží se tak zapůsobit na voliče. Nejvíce své nejbližší ukazuje Danuše Nerudová, méně pak Andrej Babiš nebo kandidáti z posledních příček průzkumů. Proč a jak jim to může ve volbách pomoci?

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Báňovice sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Báňovice a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.