Výsledky komunálních voleb 2014: Janov

100 % okrsků sečteno
43.38 % volební účast
100 %

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ ZA ROZVOJ OBCE JANOV

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ ZA ROZVOJ OBCE JANOV

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
BanínBělá nad SvitavouBělá u JevíčkaBenátkyBezděčí u TrnávkyBiskupiceBohuňovBohuňoviceBorováBorušovBřezinaBřezinkyBřezinyBřezová nad SvitavouBrněnecBudislavBystréCerekvice nad LoučnouChmelíkChorniceChotěnovChotoviceChrastavecČistáDesnáDětřichovDětřichov u Moravské TřebovéDlouhá LoučkaDolní ÚjezdGrunaHartinkovHartmaniceHorkyHorní ÚjezdHradec nad SvitavouJanovJanůvkyJaroměřiceJarošovJavorníkJedlováJevíčkoKamenec u PoličkyKamenná HorkaKarleKoclířovKorouhevKorunaKřenovKukleKunčinaKvětnáLavičnéLinharticeLitomyšlLubnáMakovMalíkovMěstečko TrnávkaMikulečMladějov na MoravěMorašiceMoravská TřebováNedvězíNěmčiceNová SídlaNová Ves u JarošovaOldřišOpatovOpatovecOsíkPohledyPoličkaPomezíPoříčí u LitomyšlePřílukaPustá KamenicePustá RybnáRadiměřRadkovŘídkýRohoznáRozhraníRozstáníRudnáRychnov na MoravěSádekSebraniceSedlištěŠiroký DůlSklenéSlatinaSloupniceStaré MěstoStašovStrakovŠtudlovSuchá LhotaSvitavySvojanovTelecíTřebařovTrpínTrstěniceTržekÚjezdecÚtěchovVendolíVidlatá SečVíska u JevíčkaVítějevesVlčkovVranová LhotaVrážnéVysokáŽelivsko

Zvolení zastupitelé v obci Janov (celkem 9 zastupitelů)

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ ZA ROZVOJ OBCE JANOV (zisk 9 z 9 zastupitelů)

1

Miloš Štika

pořadí na kandidátce: 1

13.4 % (264 hlasů)

2

Luboš Jiskra

pořadí na kandidátce: 2

11.4 % (225 hlasů)

3

Mgr. Věra Pechancová

pořadí na kandidátce: 3

11.1 % (218 hlasů)

4

Ing. Marie Jirečková

pořadí na kandidátce: 4

11.0 % (216 hlasů)

5

Jaroslav Fendrych

pořadí na kandidátce: 5

10.0 % (197 hlasů)

6

Zdeněk Kadidlo

pořadí na kandidátce: 6

9.8 % (193 hlasů)

7

Božena Hušková

pořadí na kandidátce: 7

10.1 % (200 hlasů)

8

Petr Kalousek

pořadí na kandidátce: 8

11.6 % (228 hlasů)

9

Pavel Záleský

pořadí na kandidátce: 9

11.7 % (230 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Janov

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ ZA ROZVOJ OBCE JANOV

1

Miloš Štika starosta, věk: 61 let

2

Luboš Jiskra stavbyvedoucí, věk: 37 let

3

Mgr. Věra Pechancová učitelka ZŠ, věk: 49 let

4

Ing. Marie Jirečková ošetřovatelka drůbeže, věk: 51 let

5

Jaroslav Fendrych soukromý zemědělec, věk: 46 let

6

Zdeněk Kadidlo důchodce, věk: 67 let

7

Božena Hušková důchodce, věk: 67 let

8

Petr Kalousek podnikatel, věk: 45 let

9

Pavel Záleský zaměstnanec státního podniku, věk: 40 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Kandidatura Rohanové nemá platit, míní Wintr. Dva právníci, tři názory, říká uchazečka o Hrad

Kandidátka na prezidentku Denisa Rohanová je považována za jedno z největších překvapení voleb. Hojně se spekulovalo, zda ministerstvo vnitra uzná podpisy, které získala od dnes již bývalých poslanců. Ty Rohanová oslovila ještě před tím, než byla prezidentská volba vyhlášena. Podle ústavního právníka Jana Wintra by její kandidatura registrována být neměla.

GLOSA: Prezidentský spasitel z diskontu pohořel. Zítko bral kandidaturu jako brigádu

Po dvou týdnech je v podstatě rozhodnuto. Z 21 kandidátů na Pražský hrad půjde do voleb jen devět lidí. Zbytek pohořel. Karel Diviš skončil těsně před branami zákonného limitu pro účast v lednovém klání a Karel Janeček přišel o tolik podpisů, až mu zbylo jen prvočíslo 48 091. Oba se chtějí odvolávat. A dezinformátor Pavel Zítko? Ten vodil své fanoušky za nos a z pohodlí „centrály“ v Potrefené huse si příjemně přivydělal. A to díky příspěvkům lidí na prezidentskou kampaň. Nyní žádá podporovatele o další peníze, tentokrát na právníky. Asi aby mu vysvětlili, že si má příště přečíst pravidla přímé prezidentské volby.

Rakušan chce řešit zákon o volbě prezidenta. Kandidatura Rohanové vzbuzuje otázky

Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) plánuje, že se po volbách sejde se svými podřízenými a projednají možné změny v zákoně o prezidentské volbě. Důvodem je, že podpisy některých kandidátů vzbuzují otázky, které musí řešit Nejvyšší správní soud. Ministerstvo vnitra by tak po zpřesnění podmínek mohlo lépe vyhodnocovat, kdo opravdu řádně všechny podmínky splnil. To se týká například kandidátky Denisy Rohanové, která se opírá o podpisy zákonodárců, které sehnala ještě v době, kdy volby vůbec nebyly vyhlášeny. Nad touto možností se ve vysílání CNN Prima NEWS podivovali i politolog Lukáš Jelínek a ústavní právník Jan Kysela.

Okamura: Bašta má reálnou šanci na druhé kolo. Nemá, vsázím sud piva, reagoval Lochman

Už v lednu si Češi zvolí nového prezidenta. Na výběr budou mít zřejmě z devíti kandidátů, kteří podle ministerstva vnitra splnili všechny zákonné podmínky. Několik neúspěšných kandidátů se ještě odvolalo. O prezidentské volbě diskutovali v pořadu 360° na CNN Prima NEWS čtyři poslanci napříč politickým spektrem – Tomio Okamura (SPD), Ondřej Lochman (STAN), Patrik Nacher (za ANO) a Tom Philipp (KDU-ČSL). Mimo jiné se přeli o to, který z uchazečů je sympatičtější nebo který z nich má největší šanci.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Janov sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Janov a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.