Výsledky komunálních voleb 2014: Ostrolovský Újezd

100 % okrsků sečteno
63.85 % volební účast
100 %

Nezávislí kandidáti

Nezávislí kandidáti

100 %

Vyberte město

Jak se volilo ve vašem městě?
AdamovBečiceBorekBorovanyBorovniceBoršov nad VltavouBošilecBranišovBřehovČakovČejkoviceČenkov u BechyněČeské BudějoviceChotýčanyChrášťanyČížkrajiceDasnýDívčiceDobrá Voda u Českých BudějovicDobšiceDolní BukovskoDoubraviceDoudlebyDrahotěšiceDražíčDříteňDubičnéDubnéDynínHabříHartmaniceHeřmaňHlavatceHlincová HoraHluboká nad VltavouHomoleHorní KněžekladyHorní StropniceHosínHostyHradceHraniceHrdějoviceHůryHvozdecJankovJíloviceJivnoKamennáKamenný ÚjezdKomařiceKvítkoviceLedeniceLibínLibníčLipíLišovLitvínoviceLočeniceMazelovMladošoviceModrá HůrkaMokrý LomMydlovaryNákříNedabyleNeplachovNová VesNové HradyOlešniceOlešníkOstrolovský ÚjezdPetříkovPištínPlanáPlavRadošoviceŘímovRoudnéRudolfovSedlecŠevětínSlavčeSrubecStaré HodějoviceŠtěpánoviceStrážkoviceStřížovStrýčiceSvatý Jan nad MalšíTemelínTrhové SvinyTýn nad VltavouÚsilnéVčelnáVidovVitínVlkovVrábčeVrátoVšemysliceZáboříŽabovřeskyZahájíŽárZávratyŽimuticeZlivZvíkov

Zvolení zastupitelé v obci Ostrolovský Újezd (celkem 7 zastupitelů)

Nezávislí kandidáti (zisk 7 z 7 zastupitelů)

1

Vít Zuzák

pořadí na kandidátce: 1

19.9 % (70 hlasů)

2

Markéta Filipová

pořadí na kandidátce: 3

15.1 % (53 hlasů)

3

Jiří Němeček

pořadí na kandidátce: 7

14.5 % (51 hlasů)

4

Dana Podhrázská

pořadí na kandidátce: 2

11.1 % (39 hlasů)

5

František Štangl

pořadí na kandidátce: 4

13.4 % (47 hlasů)

6

Martin Šíma

pořadí na kandidátce: 5

10.5 % (37 hlasů)

7

Lenka Bartizalová

pořadí na kandidátce: 6

10.5 % (37 hlasů)

Kanditátní listina pro obec Ostrolovský Újezd

Nezávislí kandidáti

1

Vít Zuzák učitel, věk: 52 let

2

Dana Podhrázská zdravotní sestra v důchodu, věk: 61 let

3

Markéta Filipová asistentka soudce, věk: 27 let

4

František Štangl vedoucí vychovatel, věk: 44 let

5

Martin Šíma obráběč kovů, věk: 30 let

6

Lenka Bartizalová v domácnosti, věk: 34 let

7

Jiří Němeček projektant, věk: 38 let

8

Petr Podruh důchodce, věk: 68 let

Nejnovější příspěvky k tématu

Účast v senátních volbách je zatím bídná. Víc lidí přitáhl jen souboj Vystrčil–Nagyová

Aktualizováno

Druhé kolo senátních voleb provází velmi slabá účast, podobně jako tomu bylo v minulosti. O něco více lidí přichází do volebních místností na Jihlavsku, kde se vede ostře sledovaný souboj mezi šéfem Senátu Milošem Vystrčilem (ODS) a kandidátkou ANO Janou Nagyovou. Celkem voliči rozhodují o 24 z 27 nových senátorů, tři byli zvoleni už minulý týden v prvním kole.

Zaboduje ANO v Senátu? Představujeme nejzajímavější souboje v druhém kole voleb

V pátek a sobotu vyrazí lidé ve třetině senátních obvodů znovu k volebním urnám. Hnutí ANO má historickou šanci získat celou řadu senátních mandátů, jelikož do druhého kola postoupilo hned 17 jeho zástupců. Ostře sledovaný bude například souboj na Jihlavsku, kde se utká úřadující předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) s Janou Nagyovou (ANO), která se v těchto dnech obhajuje u soudu kvůli kauze Čapí hnízdo. Zajímavých soubojů však bude celá řada.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Celkové výsledky komunálních voleb 2014 pro obec Ostrolovský Újezd sledujte online v našem výsledkovém servisu. Zjistíte, kolik lidí hlasovalo pro kterou politickou stranu v obci Ostrolovský Újezd a hlavně, kteří kandidáti se stali zastupiteli. Můžete se také přepnout do výsledků komunálních voleb v jiných letech.